Alty та Генеральний Штаб ЗСУ розробили мобільний трекер втрат окупанта

Застосунок відображає актуальну статистику по втратам особового складу та військової техніки рф в лайв-режимі, і містить набір зручних віджетів.

5 травня 2022 р. – софтверна компанія Alty за підтримки Генерального Штабу Збройних Сил України запустила мобільний застосунок на платформі iOS під назвою «Русский корабль иди нах@й» (далі – РКИН). Застосунок містить зручний віджет, який можна розмістити на головному екрані свого смартфону для миттєвого перегляду інформації. Усі дані, відображені у віджеті, ретельно збираються фахівцями Генерального Штабу Збройних Сил України з перевірених джерел.

Нас надихнула щоденна робота фахівців Генштабу ЗСУ, які старанно оформлювали інформацію по знешкодженню ворожого особового складу і техніки рф в своїй інфографіці. Тому, на волонтерських засадах, ми створили зручний застосунок з набором красивих віджетів для відстеження втрат окупанта і наближення нашої перемоги.

Леонід Горєв, генеральний директор компанії Alty

Для себе можна обрати один з трьох варіантів віджетів за розміром, який буде розміщений на головному екрані вашого смартфону: маленький – відображає дані про втрати особового складу; середній – відображає дані не лише про втрати особового складу, а й про втрати великої військової техніки; великий – охоплює всю інформацію про ворожі втрати, вказані на головному екрані застосунку.

Сам застосунок є дуже простим у користуванні. Головний екран відображає кількість втрат по окремих категоріях. Напівкільця у синього кольору демонструють співвідношення знешкодженої ЗСУ техніки ворога до кількості техніки противника, поблизу кордонів України, яка зафіксована станом на початок широкомасштабного вторгнення рф 24 лютого 2022 року і потенційно залишається[i] на території України (напівкільця жовтого кольору).

Серед додаткових опцій в застосунку РКИН є мапа актуальних сповіщень про повітряну тривогу в Україні, а також можливість перерахувати кошти на підтримку ЗСУ через фонд Help Ukraine від monobank. Версія для Android-пристроїв очікується згодом.

Слідкуйте за оновленнями додатку на сторінці Генерального Штабу ЗСУ, щоб залишатися в курсі актуальних подій на полі бою!

Про компанію Alty

Alty – українська софтверна компанія заснована в 2009 році, яка спеціалізується на сервісах повного циклу в сфері розробки і дизайну мобільних застосунків для банківських та фінтех клієнтів по всьому світу. В портфоліо компанії є продукти для monobank, ПриватБанк, Ощадбанк, ПУМБ, Укрсіббанк, Raiffeisen Bank International та інших. Постійними партнерами Alty є компанії Visa та Mastercard.

Одним із останніх проєктів, в якому Alty взяла участь на волонтерських засадах, є проєкт, що допомагає рятувати життя людей під час повномасштабної війни росії проти України – TacticMedAid. Команда Alty розробила зручний застосунок з переліком ключових алгоритмів надання домедичної допомоги цивільним і військовим. Версії доступні на iOS та Android.

[i] Інформація спирається на розвідувальні дані Генерального Штабу ЗСУ про приблизну кількість ворожих особового складу і техніки на момент вторгнення 24 лютого 2022 року.

764
Alty
United States of America, Dover, Delaware
Пробний період
Отримайте 7 днів доступу до всіх курсів безкоштовно

Отримайте доступ до всіх онлайн-курсів від Креативної Практики про дизайн, розробку та креативне підприємництво.

Отримати безкоштовно