ArtHuss видадуть книгу про світову історію анімації

«Світова історія анімації. Книга перша: Від початку до Золотої доби», Джаннальберто Бендацці

Українське видавництво ArtHuss спеціалізується на літературі для творчих професій та любителів мистецтва і дизайну усіх напрямків. Першими книгами в рамках серії книжок про анімацію стали світовий бестселер Річарда Вільямса «Анімація: Посібник з виживання», практичний посібник «Анімація» Ендрю Селбі та «Історія анімації» від засновника і керівника студії анімації Pause to play Нікіти Кравцова  . Та на цьому команда ArtHuss не зупинилася. Тож зустрічайте нову книгу із серії про анімацію!


Тритомник Джаннальберто Бендацці про історію анімації продовжив його книгу, видану 1994 року, — «Мультфільми. Сто років анімаційного кінематографу» (Cartoons − 100 Years of Cinema Animation), і став наймасштабнішим та найвичерпнішим дослідженням, присвяченим цій темі. Такий розмах праці зумовило переконання автора, що анімація — повноцінний вид мистецтва, вартий окремих академічних досліджень. Замість обмежитися самим лише Діснеєм, Бендацці дає читачеві зазирнути в незвіданий світ анімації Африки, Латинської Америки, Росії й інших місцин, про які рідко згадується в тематичній літературі. У книзі подано безліч ніде більше не публікованих фактів із трьохсотрічної всесвітньої історії анімації та згадано понад півсотні персоналій, які інакше могли б назавжди лишитися забутими.

У «Світовій історії анімації» ви знайдете зокрема таке:

  • понад двісті якісних великоформатних фотографій і кінокадрів, що забезпечують яскравий візуальний супровід тексту
  • детальну інформацію про сотні маловідомих аніматорів і невиправдано забутих фільмів
  • головні факти про анімаційні твори, вироблені в понад дев’яноста країнах світу
  • вичерпний виклад історії анімації, впорядкований за хронологічним і географічним принципом, що дає змогу швидко віднайти потрібну інформацію

У Книзі першій ідеться про витоки сучасної анімації, про те, що їй передувало, про історію появи фільму «Фантасмагорія» Еміля Коля та про два десятиліття німих мультфільмів. Спершу висвітлено роки становлення анімації, а тоді – так звану Золоту добу, що тривала до середини минулого століття. Згадано не лише відомі шедеври на кшталт «Пароплавчика Віллі», а й малознані анімаційні витвори з Єгипту чи Німеччини часів Третього Райху. Величезний обсяг нового матеріалу, набутого в авторських дослідженнях, сотні світлин і кадрів, просте й логічне впорядкування інформації роблять цю книгу обов’язковим читанням для будь-кого, хто прагне докладного знайомства з історією анімації.


  • Купуйте перший том «Світової історії анімації» на сайті видавництва ArtHuss за попереднім замовленням.
  • Отримайте гарантовану знижку 15% за промокодом cases.
666
Пробний період
Отримайте 7 днів доступу до всіх курсів безкоштовно

Отримайте доступ до всіх онлайн-курсів від Креативної Практики про дизайн, розробку та креативне підприємництво.

Отримати безкоштовно