ArtHuss видадуть книгу «Життя в кольорі» про дизайн інтер'єру

"Життя в кольорі. Як зробити дім яскравішим: натхнення і практичні поради", Ребекка Етвуд

Видавництво ArtHuss продовжує серію літератури для творчих професій, в рамках якої вже видано книги для дизайнерів (графічний дизайн, предметний дизайн, дизайн інтер'єру, UX/UI і тд.), ілюстраторів, аніматорів, митців та кураторів. У серпні готується до друку переклад світового бестелеру «Життя в кольорі».


Вибір унікальної палітри кольорів може стати одним із найважливіших рішень для вашої домівки. Правильне поєднання тонів та відтінків здатне створити настрій і перетворити будь-яку кімнату зі звичайної на чарівну. Дизайнерка Ребекка Етвуд своїм вишуканим і водночас дуже практичним посібником запрошує вас у кольорову подорож.

Разом із книжкою «Життя в кольорі» ви потрапите на екскурсію до кількох прекрасно оформлених будинків, щоб познайомитися з найцікавішими способами використання кольорів і наповнити скарбничку натхнення для оздоблення власної оселі. Ця книга налаштує вас дивитися на кольори вашого повсякдення під новим кутом: від рожевого відлиску будинку навпроти, який ви бачите щодня, до блакиті точнісінько такого відтінку, що й океан у час вашої останньої відпустки. Ви навчитеся виражати себе через персональну палітру, познайомившись із теорією кольору, яку Ребекка виклала просто, стисло й наочно. Вирушивши на «кольорове полювання» й довірившись інтуїції, ви, разом із книгою «Життя в кольорі», зумієте вдихнути життя в кожен закуток своєї оселі.


  • Встигніть замовити книгу «Життя в кольорі» за суперціною та попереднім замовленням на сайті видавництва ArtHuss.
·
605
Подкаст
Історії того, як представники нашої галузі протистоять російській агресії та підтримують Україну та один одного.
Слухайте, де вам зручніше:
Головна