ArtHuss видадуть настільні ігри для дизайнерів та копірайтерів

Українське видавництво ArtHuss спеціалізується на літературі для творчих професій та любителів мистецтва і дизайну усіх напрямків. У видавництві з'явилась новинка — настільні ігри. Традиційно, вони також стосуються креативності та саморозвитку, і будуть корисними для дизайнерів та копірайтерів, і кожного, хто хоче творити.

Настільні ігри «Кілька хвилин дизайну» та «Кілька рядків щодня»! Кожна з них містить 52 картки з вправами для розвитку творчих навичок. Деякі вправи можна виконати за 15 хвилин, а над деякими доведеться подумати. Знаходити несподіване застосування речам, писати вірші, знаходити рішення...


Кілька хвилин дизайну: 52 вправи, що пробудять вашу креативність

Цей кольоровий та зручний набір ігрових карток містить п’ятдесят дві вправи та активності, які покликані звільнити вашу творчість і допомогти проявити креативність. Кожна вправа пропонує розуміння незліченних варіантів рішень, пов’язаних з дизайном: як встановити зв’язок між різними поняттями, продовжити серія, як вимовити щось без використання слів, яка назва проєкту відображає його суть, а яка — ні? Ці картки стануть у нагоді як вже досвідченим дизайнерам-практикам та креативникам, так і початківцям, які хочуть провести час за цікавим та корисним заняттям. Кожна вправа займе всього 15 хвилин, але результат може змінити ваше життя.

Кілька рядків щодня: 52 підказки, як нарешті зважитися писати

Почніть писати власні тексти за допомогою цього набору ігрових карток із захоплюючими підказками. Будь-який переказ знайомої історії, побудований з іншої перспективи, опис сцени п’єси без використання прикметників або написання історії у стилі Джейн Остін — все це ділить процес написання на невеликі, але досяжні дії, які часом грайливі, а часом і складні. Втім, всі вони однаково корисні. Користуйтесь кольоровим кодуванням карток, щоб обрати власний рівень і підніматися по щаблях письменницької майстерності. Цей набір буде корисний для тренерів та копірайтерів усіх рівнів і стане в нагоді при проведенні різноманітних майстер-класів.

  • Купуйте настільні ігри за попереднім замовленням на сайті видавництва ArtHuss. За промокодом cases діє додаткова гарантована знижка 15%.
·
710
·
super 1
Подкаст
Історії того, як представники нашої галузі протистоять російській агресії та підтримують Україну та один одного.
Слухайте, де вам зручніше:
Головна