Аудіовистави для благодійності: яким буде Щедрий Забіг 2021?

Pianoбой, ONUKA, Соломія Вітвіцька, Саша Кольцова, Тетяна Гриньова та Ярослав Лодигін записали аудіовистави про соціальні проблеми та благодійність в Україні.

Прослухати інтерактивні аудіовистави про соціальні проблеми та благодійні та громадські організації зможе кожен, хто візьме участь у благодійному Щедрому Забігу 2021.

На даний момент учасники забігу вже зібрали понад пів мільйона гривень.

Аудіовистави є складовою імерсивного Щедрого Забігу 2021, який відбудеться 27 та 28 листопада 2021 в Києві та цілому світі і є приуроченим до глобального руху «Щедрий Вівторок». Організатори забігу, Zagoriy Foundation та благодійна платформа Kind Challenge, поєднали спортивний захід з імерсивним театром, коли учасник переживає комплексний досвід завдяки різноманітній інтерактивній взаємодії з певним контентом.

В залежності від того, який фонд учасники Щедрого Забігу 2021 оберуть підтримати, вони потрапляють в певний індивідуальний досвід просто на вулицях свого міста. Це буде справжня вулична вистава, яка зможе зачепити потаємні душевні струни, які відгукуються на соціальну несправедливість та страждання інших.

Авторкою текстів аудіовистав є українська письменниця, лауреатка цьогорічної Центральноєвропейської літературної премії Angelus Катерина Бабкіна. А звучатимуть вони голосами відомих українців:

  • Аудіовистава «Діти та батьківство» зазвучить голосом Саші Кольцової, фронтвумен гурту «Крихітка»
  • Аудіовиставу на тему «Інклюзія та безбар'єрний простір» озвучила телеведуча, журналістка, ведуча ТСН на телеканалі 1+1 Соломія Вітвіцька
  • Голосом Дмитра Шурова, соліста гурту Pianoбой, звучатиме аудіовистава «Здоров'я та довголіття»
  • Завдяки Наті Жижченко, лідерці гурту ONUKA, ми почуємо виставу на тему «Природа, довкілля та раціональне споживання»

А тему «Патріотизм, національні цінності та права людини» озвучив Ярослав Лодигін, співзасновник інтернет-радіо «Аристократи», режисер, продюсер та член правління Національної суспільної телерадіокомпанії України.

Окрему аудіовиставу про проєкт ГО «Бачити серцем» — літній табір для дітей з інвалідністю «Космотабір: простір для всіх» озвучила засновниця благодійної платформи Kind Challenge та найвідоміша українська charity runner-ка Тетяна Гриньова, яка зазначає:

«Ми прагнемо запропонувати фанатам бігу додаткову емоційну та інтелектуальну вартість, а тих, хто лише шукає свій шлях до спорту – долучитися до забігу на лагідних і цікавих умовах. Ми розуміємо виклики теперішнього часу та небезпеку організації масових заходів, і нам дуже важливо не ризикувати здоров’ям наших благодійників, тож ми знайшли спосіб запропонувати кожному видатний індивідуальний досвід забігу – бігти самому чи з друзями та колегами, у вибраний самостійно час, – але обов'язково із сенсом та користю для себе та світу».

·
223
Подкаст
Історії того, як представники нашої галузі протистоять російській агресії та підтримують Україну та один одного.
Слухайте, де вам зручніше:
Головна