"Байконур. Вторгнення" і "Бєс" у довгому списку П’ятої Національної кінопремії "Золота Дзиґа"

Одразу 2 документальних фільми виробництва продакшну DGTL RLGN було відібрано до довгого списку П’ятої Національної кінопремії "Золота Дзиґа"! 

Байконур. Вторгнення.

Автори ідеї, сценаристи – Ангел Ангелов і Дмитро Громов / Insiders. Режисер-оператор – Ангел Ангелов. Головний герой – Дмитро Громов. Продюсери – Віталій Шереметьєв, Ольга Безхмельніцина, Микита Стрижевський. Фільм створено за підтримки Українського культурного фонду.

У 2017 Дмитро Громов та Ангел Ангелов вирушили в експедицію до Казахстану, аби потрапити на закритий російський військовий об'єкт – космодром "Байконур". Протягом трьох днів вони вивчали величезні ангари та зблизька розглядали радянські ракети, покритті іржею та величезним шаром пилу. Нестача води і їжі, постійний страх та спека брали вгору, але хлопці вистояли.

Бєс.

Режисер Єгор Трояновський, продюсери Віталій Шереметьєв, Ольга Бесхмельниціна. Фільм створено за підтримки Міністерство культури та інформаційної політики України.

Перша повнометражна стрічка Єгора Трояновського. Фільм розповідає про українського солдата-добровольця Олексія Кудрявцева, зниклого безвісти на Донбасі. Микола – батько Олексія. У липні 2014 року його син потрапив у полон до бойовика Ігоря "Бєса" Безлера. Чотири роки потому батько досі намагається знайти сина – живого чи мертвого. Але головна його мета – помститися "Бєсу".


·
723
Подкаст
Історії того, як представники нашої галузі протистоять російській агресії та підтримують Україну та один одного.
Слухайте, де вам зручніше:
Головна