Banda Agency розробила ідею для міжнародної ініціативи за деокупацію Криму

26 лютого — в День спротиву російській окупації Криму та Севастополя — стартує ініціатива CRIME(A). Її мета: перенести питання незаконної спроби анексії Криму з офіційних столів до людей, компаній та організацій по всьому світу. 

Долучитися просто:

  • підтримайте Маніфест «Про злочини Росії в Криму» на сайті crimea.support
  • поширте інформацію про CRIME(A) в соцмережах з #CRIME_A
  • опублікуйте в соцмережах світлину зі своїм іменем, назвою організації чи компанії без букв «А».

Партнери проєкту — Міністерство закордонних справ України, Український інститут, Меджліс кримськотатарського народу, Кримська правозахисна група, Крим SOS, ZMINA, Медійна ініціатива за права людини. Повний перелік — на сайті crimea.support

Українські дипломати щоденно тримають Крим у фокусі міжнародної уваги. Тому ми без вагань долучилися до цієї важливої ініціативи. На моє переконання, вона дозволить розповісти світові про злочини Росії у новий, нестандартний, але доступний спосіб.

Дмитро Кулеба, міністр закордонних справ

Цим проєктом ми хотіли почати свого роду міжнародний референдум, щоб люди за межами даного конфлікту могли дізнатися про те, що відбувається і висловити свою підтримку. Хочемо переписати результати фейкового референдуму 2014 року, «переписавши» назву півострова на картах світу. Ідея анексувати букву і проявити суть дій Росії дуже сильна і лаконічна до скрипу. Моя сім'я, як одні з тисяч постраждалих від цих подій, уже поставила свої галочки в підтримку CRIME(A).

Олександра Дорогунцова, креативна директорка Banda


1401
Banda Agency
Ukraine, Kyiv
Пробний період
Отримайте 7 днів доступу до всіх курсів безкоштовно

Отримайте доступ до всіх онлайн-курсів від Креативної Практики про дизайн, розробку та креативне підприємництво.

Отримати безкоштовно