Оголошуємо набір на другий потік школи креативного менеджменту ALARM.SCHOOL від Banda Agency. За 10 років існування агентства ми знайшли свій особливий вид менеджменту, який допомагає створювати й запускати гучні та ефективні кампанії. Час розповісти які внутрішні процеси приховані за нашими роботами. Старт курсу 19 жовтня, набираємо 35 студентів.

Про курс 

Він про особливий менеджмент-процес made in banda, про роботу в креативних командах та мотивацію. Наші тім-лідерки розкажуть як побудувати відкриті стосунки з клієнтами, як дійти до роботи поза шаблонами та творчо вирішувати менеджерські завдання. 

Для кого

  • Для менеджерів, що вже пройшли шлях від джуніорів до мідлів та готові розвиватися далі.
  • Для синіорів, які готові брати більше відповідальності: планують зібрати сильну креативну команду та змотивувати її.
  • Для менеджерів, які хочуть відчувати, що керують креативним процесом, та не боятися брати слухавку, коли дзвонить клієнт.

Як проходитиме навчання

Курс відбувається в офлайн форматі, зустрічі тричі на тиждень у маленькому лекторії Svitlo (м. Київ, вул. Дегтярна, 29). Щовівторка та щочетверга з 19:30 до 21:00 будуть стандартні лекції за розкладом. А щосуботи з 11:00 до 14:00 — розширені, з одним із кураторів курсу та запрошеним лектором. Першу зустріч та випускний проводимо в офісі banda.

Програма та лектори

Курс ведуть 4 тім-лідерки Banda Agency, які є справжніми керівниками своїх проєктів, а не технічним ланцюжком, що передає правки від клієнта до команди. Ви отримаєте 4 різних погляда та підхода у менеджменті, реальні приклади з роботи та

В програмі курсу лекції про бренд-стратегію, хімію з клієнтом, менеджмент креативного процесу та кризових ситуацій, психотипи клієнтів та багато іншого.

Слідкувати за оновленнями можна в Instagram школи.

Banda Agency — креативна агенція з офісами у Києві та Лос Анджелесі. Banda спеціалізується на створенні рекламних проєктів, які допомагають брендам заговорити з людьми. Агенція реалізує понад 70 ефективних рекламних кампаній на рік для випуклих міжнародних та локальних брендів.