Барвистий путівник по взаємодії відтінків

Як комбінувати кольори, щоб вони гармоніювали? Дізнаєтеся у книжковій новинці “1000 ідей поєднування кольорів” від видавництва ArtHuss. 

Книга містить практичні поради та 125 колірних палітр, які неабияк полегшать життя усім: від творчих людей до тих, хто самостійно робить ремонт.

Книга ідеї 1000 поєднань кольорів та спрямована перш за все на практичне застовування навичок поєднання барв. Кожен розворот книги містить приблизно 7 фотографії і кольорову палітру, яка була використана для створення цих композицій. При цьому авторка книги Дженніфер Отт не концентрує увагу лише на дизайні. Її мета: практично пояснити теорію кольору та поєднань у різних життєвих ситуаціях. На конкретних прикладах: декор (спальні, кухні, ванні кімнати, екстер’єри, сад, особливо квіти, косметика, весільні торти, розкішні тканини і багато іншого) — єдине обмеження лише ваша уява. Авторка прагне звести до мінімуму непотрібні витрати: більше жодних повернень одягу, невикористаних фарб чи скатертин, які не пасують дизайну оселі.

Особливістю книги є те, що вона гарно структурована: поділена на кілька розділів відповідно до діапазону відтінків кольорів та насиченості (від яскравих до пастельних). Тож читачі зможуть самостійно обрати відповідний стиль до власних вподобань.

Авторка книги Дженніфер Отт — дизайнерка інтер’єру і фахівчиня з архітектурного кольорознавства із Сан-Франциско. Про своє зацікавлення дизайном вона розповідає так: “У мене завжди була пристрасть до дизайну і переосмислення, не важливо чи то зміна кольору волосся, чи пофарбування старого комоду”. Вона отримала освіту архітектора та дизайнера інтер’єрів у Каліфорнійському університету і почала розвивати своє бачення кольору. Зараз її роботи представлені у популярних виданнях Consumer Reports Kitchen Design Guide, Food Network Magazine, які спеціалізуються на дизайні. Вона розуміє, як важливо для людей створювати затишок, але величезна кількість кольорів може збивати з пантелику. Саме тому вона написала «1000 ідей поєднування кольорів», адже структурований підхід допоможе знайти гармонію кольорів у будь-якій ситуації.


  • Купуйте новинку на сайті видавництва ArtHuss та отримайте гарантовану знижку 15% за промокодом cases
1053
Пробний період
Отримайте 7 днів доступу до всіх курсів безкоштовно

Отримайте доступ до всіх онлайн-курсів від Креативної Практики про дизайн, розробку та креативне підприємництво.

Отримати безкоштовно