Буде точно весело з Home Party Master – ульотною паті-машиною, у середині якої пиво Tuborg

Досить моніторити найкрутіші вечірки столиці. Влаштуй власну шалену паті не виходячи з дому разом із пивом Tuborg! Реєструй свою вечірку у Telegram-боті Home Party Bot, вигадуй круту назву, запрошуй друзів приєднатися та вигравай Home Party Master.

Буде точно весело, адже Home Party Master – це ульотна паті-машина, у середині якої пиво Tuborg, колонка, світломузика та різні ігри для компанії. Хіба щось ще потрібно для крутої паті?!

Блогери та зірки шоу-бізу були просто в захваті від такої вечірки. Ютубер Олексій Дурнєв, співачка Mamarika, гурти U_C та Yuko, а також блогер Maxsosnovskyi вже поділилися враженнями від Home Party Master на своїх сторінках у соцмережах.

Виграти Home Party Master на свою вечірку можеш саме ти. Реєструй у Telegram-боті @Home_Party_Bot свою паті та вигадуй для неї оригінальну назву. Відомі блогери, які увійшли до складу журі, будуть оцінювати твою креативність та щотижня обиратимуть переможця. Конкурс триватиме до 19 грудня. Результати будуть оголошені на сторінці @tuborgua у Instagram.

Переможці* отримають Home Party Master з повним кегом пива для своїх вечірок!

*Участь у конкурсі можуть брати тільки мешканці столиці від 18 років.

***

Carlsberg Ukraine є частиною Carlsberg Group та одним з найбільших виробників пива в Україні. До складу Carlsberg Ukraine входять заводи в Запоріжжі, Києві та Львові. При цьому Львівська пивоварня - перша промислова пивоварня країни. У компанії працює більше 1500 чоловік. У портфель Carlsberg в Україні входять: пиво, сидр і безалкогольні напої таких торгових марок, як «Львівське», Robert Doms, Baltika, Carlsberg, Tuborg, Kronenbourg 1664, «Арсенал», «Квас Тарас», Somersby, Guinness, Seth & Riley's Garage , Warsteiner, Grimbergen і інші. Більш детальну інформацію можна отримати на сайті https://carlsbergukraine.com/

·
777
MAKE SENSE
Ukraine
Подкаст
Історії того, як представники нашої галузі протистоять російській агресії та підтримують Україну та один одного.
Слухайте, де вам зручніше:
Головна