Черкащина отримала туристичну айдентику і стратегію розвитку бренду

Bulanov büro та White Studio Design створили туристичну айдентику Черкащини. Дмитро Буланов, креативний директор та засновник Bulanov creative büro та Олег Білий, артдиректор White Studio Design, здійснювали керівництво проєктом, артдирекшн, створювали концепцію та дизайн. Також в процесі дизайну взяв участь Сергій Кривенко, який розробив і анімацію. Шрифтову частину логотипу і літери для напису #місцесили створив Дмитро Растворцев. 

Сам слоган #місцесили було обрано з 230 різних варіантів шляхом голосування серед жителів регіону. На основі слогану розробляли вже графічні елементи. Дизайнери кажуть, що хотіли показали не лише силу, але й волю та легкість.


Нам важливо, аби цю айдентику прийняли сучасні люди, але щоб водночас вона втілювала величну та непросту історію Черкаського краю. Бо це не тільки про розваги та веселощі, а й історія, хоч місцями й сумна, але напрочуд героїчна. З брендингу та айдентики лише все починається.

Дмитро Буланов в коментарі Укрінформ

Сам логотип – це своєрідні двері до цілої зали з історіями, заголовна літера до історії регіону. Айдентика ж – це обкладинка книги з історією. Текстом є люди, їхні історії, які ми всі разом продовжуємо писати.

Олег Білий

Окрім логотипу та айдентики було розроблено туристичну маркетингову стратегію, яка забезпечить становлення та розвиток бренду. Стратегію розробила команда під кураторством керівника ТІЦ міста Дрогобич, фахівця Агенції туристичних ініціатив Ігоря Чави, у співпраці із Департаментом регіонального розвитку Черкаської ОДА.

Наша робота розпочалася з туристичного аудиту регіону. Побачили інфраструктуру, можливості для візитів, поспілкувалися з активом на місцях. Оскільки можна мати найкращі візуальні комунікації, але якщо ти не маєш зацікавлених людей, то немає змісту рухатися далі. Завдання стратегії – донести до кожного мешканця області, що вони самі є брендом.

Ігор Чава


Джерело: Telegraf.design.

·
629
·
super 2
CASES
Ukraine
Читачів
99
  • Сергій Аністратенко
  • Bogdan Bilich
  • Владислав Горбунов
  • Aleksandra Galian
  • Алексей Чернов
  • Timur Kukharets
  • +93
Подкаст
Історії того, як представники нашої галузі протистоять російській агресії та підтримують Україну та один одного.
Слухайте, де вам зручніше:
Головна