Чого чекати від інфлюєнсер-маркетингу у 2022 році: дивіться лекцію керівниці відділу інфлюєнсер-маркетингу в provid

На початку квітня розпочався Марафон Креативної Практики. Це серія лекцій і майстер-класів від українських фахових дизайнерів, артдиректорів, копірайтерів та інших фахівців. Всі матеріали безкоштовні для перегляду, а новий контент з’являється щодня о 20:00.

Мета марафону — з одного боку, підтримати спільноту наших студентів, підбадьорити їх, відволікти ненадовго від телеграмів та тривожності. А з іншого — підтримати Збройні Сили України та волонтерські ініціативи.

Дарія Булатнікова, керівниця відділу інфлюєнсер-маркетингу в provid, поділилась, чого чекати від інфлюєнсер-маркетингу у 2022 році. Лекцію починаємо з того, щоб загалом розібратись, як влаштовано цей напрямок маркетингу (наприклад, які в нього є задачі, як оцінити, і як обрати), в якому стані зараз знаходиться інфлюєнсер-маркетинг і до чого все йде, й надихнемося обраними кейсами агенції.

Ознайомитись з програмою Марафону і дивитись лекції можна на сторінці заходу. Також лекції Марафону доступні на Facebook-сторінці та в YouTube-каналі Креативної Практики.

Підтримайте наші ЗСУ і тих, хто їх підтримує!

Ви можете самостійно обрати напрямок підтримки. Посилання ведуть на сторінки пожертви для Збройних Сил України та фондів, що допомагають нашим військам.

·
1006
·
super 2
Подкаст
Історії того, як представники нашої галузі протистоять російській агресії та підтримують Україну та один одного.
Слухайте, де вам зручніше:
Головна