Чого чекати від інфлюєнсер-маркетингу у 2022 році: дивіться лекцію керівниці відділу інфлюєнсер-маркетингу в provid

На початку квітня розпочався Марафон Креативної Практики. Це серія лекцій і майстер-класів від українських фахових дизайнерів, артдиректорів, копірайтерів та інших фахівців. Всі матеріали безкоштовні для перегляду, а новий контент з’являється щодня о 20:00.

Мета марафону — з одного боку, підтримати спільноту наших студентів, підбадьорити їх, відволікти ненадовго від телеграмів та тривожності. А з іншого — підтримати Збройні Сили України та волонтерські ініціативи.

Дарія Булатнікова, керівниця відділу інфлюєнсер-маркетингу в provid, поділилась, чого чекати від інфлюєнсер-маркетингу у 2022 році. Лекцію починаємо з того, щоб загалом розібратись, як влаштовано цей напрямок маркетингу (наприклад, які в нього є задачі, як оцінити, і як обрати), в якому стані зараз знаходиться інфлюєнсер-маркетинг і до чого все йде, й надихнемося обраними кейсами агенції.

Ознайомитись з програмою Марафону і дивитись лекції можна на сторінці заходу. Також лекції Марафону доступні на Facebook-сторінці та в YouTube-каналі Креативної Практики.

Підтримайте наші ЗСУ і тих, хто їх підтримує!

Ви можете самостійно обрати напрямок підтримки. Посилання ведуть на сторінки пожертви для Збройних Сил України та фондів, що допомагають нашим військам.

1063
Кожен донат важливий

CASES пишається партнерством з фондом «Повернись живим». Це команда, що давно, системно, ефективно й прозоро підтримує українських військових.

Підтримаймо їхню діяльність!

Підтримати фонд