💥 Чорну п’ятницю продовжено: забронюйте івент-простір PMHUB на наступний рік зі знижкою 20%

Пропозиція діє до 15 грудня включно.   

PMHUB — це універсальний майданчик для проведення заходів у центрі Києва, на Печерську. Локація складається з великої основної зали на 500 посадкових місць, двох терас та відкритого даху — ідеально, щоб створити неповторну атмосферу для заходу. У хабі проводять бізнес-конференції, презентації, культурні івенти й хакатони, тому він підійде для події будь-якого формату.

PMHUB є технічно довершеним простором. В основній залі встановлено великий панорамний екран, що може одночасно виводити зображення, відео та додаткову інформацію — наприклад, стрічку соцмереж. На ньому показують презентації, рекламні ролики та навіть використовують як фон для вечірки. За світло і звук у хабі відповідають компанії, що працювали з такими заходами, як Євробачення та CES, світовими зірками, як-от Джеймс Артур та Pink, а також мережевими готелями, телеканалами й театрами в Україні.

У локації на Печерську проходили міжнародні конференції серії PM GO, хакатони від Reface та Silpo, церемонії нагородження Ukrainian IT Awards та Effie, а також кінофестивалі, джазові концерти, стендапи та багато іншого.

Зробити умови комфортними як для гостей, так і для учасників у PMHUB допомагають додаткові елементи: гримерні, переговорні кімнати, а також барна та лаундж-зони. А команда хабу допомагає з усіма можливими організаційними питаннями — від оформлення локації до кейтерингу.

Забронюй PMHUB на наступний рік та отримай знижку 20%. Встигни скористатися пропозицією до 15 грудня.

Фото: Андрій Безуглов 

·
380
PMHUB
Ukraine, Kyiv
Читачів
6
  • Andrii Iamshanov
  • Валерия Яковенко
  • Анатолий Попель
  • Аліна Іпатова
  • Юрій Вінтоняк
  • Катерина Лісніченко
Подкаст
Історії того, як представники нашої галузі протистоять російській агресії та підтримують Україну та один одного.
Слухайте, де вам зручніше:
Головна