Christmas stories від барахолки «Кураж»

Що об’єднує продюсерку Куражу, фотографа-ретушера, українку, що живе за кордоном та власницю салону краси? Всі вони — герої Різдвяних історій Куражу, успішні та комунікабельні люди, а також — всі в якийсь час росли без батьків. 4 герої — 4 сироти — 4 історії.

Система дитячих будинків лише на шляху розвитку в Україні. Однак, все більше з’являється дитячих будинків сімейного типу. Вони відрізняються від більш знайомих нам тим, що в таких будинках пара (зазвичай, подружня) виховує невелику кількість дітей. Це створює можливість жити справжньою сім’єю: дітям легше соціалізуватися, адже вони беруть участь у побуті, ходять у звичайні школи та спілкуються між собою.

Проєкт «Різдвяні історії» від Куражу націлений на те, щоб зруйнувати стереотип про те, що сирітство — перепона на шляху до успішного дорослого життя, а також зібрати гроші для допомоги дитячим будинкам сімейного типу, які лише продовжують розвиватися в Україні. На зібрані кошти Кураж планує придбати коштовне обладнання, необхідне у побуті для таких будинків, що значно підвищить якість життя вихованців.

Благодійний збір проходитиме на незалежній платформі dobro.ua. Долучитися до збору та дізнатися, якій сім’ї ви зробили подарунок до Нового року можна за посиланням.

В рамках самого проєкту Кураж поділиться історіями людей, які не в теорії знайомі з життям у дитячих будинках. Це історії успіху та натхнення. Вони можуть допомогти повірити у себе тим, хто проходить через такі життєві обставини, а також змінити ставлення сторонніх людей. Цього разу Кураж і сам став безпосереднім учасником: першою, хто розкаже свою історію, стане продюсерка Куражу.

Якби мені хтось колись взагалі сказав, що допомагати буде так просто і весело, а сума зібраних коштів буде вираховуватись у мільйонах гривень та мільйонах людей, які хоч щось чули про нашу діяльність — я б не повірила. А тепер я вірю в усе.

Альона Гудкова, засновниця Куражу

Допомагати — завжди круто, а тим паче у святковий період. Створімо Різдвяну казку разом! 

616
Пробний період
Отримайте 7 днів доступу до всіх курсів безкоштовно

Отримайте доступ до всіх онлайн-курсів від Креативної Практики про дизайн, розробку та креативне підприємництво.

Отримати безкоштовно