День Державності України отримав власну айдентику

До Дня Державності України за координації Міністерства культури та інформаційної політики України підготовлено концепцію єдиної візуальної символіки. Розробкою айдентики займалась команда агенції комунікацій provid. Свято відзначають 28 липня.

«Завдяки даній кампанії ми знищуємо міф про те, що Україна — молода держава, адже наш герб походить від родового знаку Рюриковичів, а саме від Володимира Великого, а це є прямим свідченням нашої тисячолітньої історії», — йдеться в документі з концепції айдентики.

Вся айдентика складається з логотипа Дня Державності, тризуба, повідомлення і фотографій:

  • Символ незалежності: використовується державний герб, як знак свободи.
  • Символ боротьби: використовується тризуб з шеврона ЗСУ, як символ боротьби й самовіддачі заради держави.
  • Символ історії: використовується тризуб Володимира, як свідчення тисячолітньої історії.
  • Символ ідентичності: використовуються тризуби, які відмальовані вручну, різними людьми, як символ їхнього зв'язку з Україною.

Основний логотип поєднує в собі знаки всіх чотирьох груп, завдяки цьому вдається підкреслити багатогранність України. Основою логотипу є квадратна форма, на основі якої будується вся айдентика. 

Шрифтова частина логотипа має чітко окреслений український характер, але в той самий час виглядає доволі сучасно. Масивний, але достатньо витончений характер букв полегшує читання як на великих, так і на маленьких форматах. У шрифтовій частині використовується гротеск UA-brand.

Можна використовувати як основний логотип, так і знак кожної з груп окремо. У випадку використання логотипа зі знаком окремої групи можна заміняти колір на синій або жовтий за бажання.

871
CASES
Ukraine, Kyiv
Пробний період
Отримайте 7 днів доступу до всіх курсів безкоштовно

Отримайте доступ до всіх онлайн-курсів від Креативної Практики про дизайн, розробку та креативне підприємництво.

Отримати безкоштовно