Dentsu gaming – глобальне рішення для взаємодії брендів з ігровою індустрією

Комунікаційна мережа dentsu запускає нове глобальне рішення dentsu gaming, щоб надати своїм клієнтам ще більше можливостей в ігровій сфері та використати потенціал ігор для зростання їхнього бізнесу.

Нове рішення об'єднує великий ігровий досвід японської мережі dentsu та локальні можливості спеціалістів з інших країн в рамках холдингу. Dentsu gaming буде доступним на базі виробничих і творчих ресурсів агенцій групи.

Наша філософія полягає в тому, що ігри – це значно більше, ніж просто реклама. Це про створення, посилення та додавання імпульсу культурі та індустрії в цілому. Завдяки dentsu gaming ми маємо можливість реалізувати все це на базі власних ігрових студій, інноваційних бізнесів, інвестуючи в ігрові стартапи та стратегічні партнерські відносини у глобальному масштабі, що відрізняє нас від усіх інших», – коментує.

Кейічі Йошизакі, Executive Officer, Dentsu Inc

Завдяки мережі агенцій, локальним командам та партнерам по всьому світу dentsu пропонуватиме клієнтам розробку ігор на замовлення, рекламу всередині ігор, нативну інтеграцію з іграми, комерцію, доповнену реальність, віртуальну реальність та різноманітні активації в кіберспорті.

В Україні, як і в усьому світі, ігри зростають у геометричній прогресії та стають важливим центром поп-культури, створюючи численні можливості для просування. Ігри перестали бути захопленням виключно молодих чоловіків, вони стрімко завойовують нові аудиторії, привертаючи увагу брендів з різних категорій. Dentsu Ukraine як лідер українського ринку будує крос-індустріальну партнерську спільноту, а ігрова індустрія вже готова до співпраці. Наша багаторічна медійна експертиза у поєднанні з високотехнологічним світом розваг і кіберспорту можуть надати брендам абсолютно новий досвід взаємодії із споживачем. 

Олександр Гороховський, CEO dentsu Ukraine

·
373
Читачів
6
  • Мария Василюк
  • Alex Tkachenko
  • Lena Zakharchenko
  • Andrii Iamshanov
  • Анатолий Попель
  • Eugen Siciov
Подкаст
Історії того, як представники нашої галузі протистоять російській агресії та підтримують Україну та один одного.
Слухайте, де вам зручніше:
Головна