Depositphotos та креативна агенція СREVV стали переможцями Red Dot 2022

Команда Depositphotos та агенція CREVV виграли премію Red Dot 2022 у напрямі фірмового і комунікаційного дизайну за проєкт «Креативні тренди 2022: поєднання майбутнього та минулого». Робота стала найкращою в категорії «Сайт».

Нагорода Red Dot є однією з найпрестижніших у світі дизайну, тому щороку за неї змагаються тисячі креаторів з усього світу. Для міжнародного фотобанку Depositphotos, що був заснований в Україні, це перша нагорода в межах Red Dot.

Мета проєкту «Креативні тренди», який високо відзначили журі — познайомити креаторів з цінними інсайтами та ідеями, які змінюють світ. Цим проєктом Depositphotos прагне допомагати креативній спільноті й надає найактуальнішу інформацію, яка допомагає бути в курсі ключових тенденцій і створювати привабливий контент.

«Дизайн-концепт «Креативних трендів 2022» народився з назвою — «Поєднання майбутнього та минулого». Сторінка проєкту мала давати інтуїтивне відчуття того, наскільки гармонійно поєднуються цього року інноваційні тенденції і візуальні підходи з минулого. В основі дизайн-концепту лежить алюзія на «робочий стіл» нашої пам’яті, в якому спливають файли за кожним трендом — інтелектуальна добірка з думок, аналітики й візуальних матеріалів. Ми хотіли підкреслити самобутність кожного тренду, надавши йому певну кольорову формулу. За допомогою кольору ми передали емоцію, з якою тренд «працює» цього року. В анімації ми використали ефекти «занурення» у тренд», — коментує Таті Tімошенко, креативна директорка, Depositphotos.

Джерело: MMR

392
CASES
Ukraine, Kyiv
Пробний період
Отримайте 7 днів доступу до всіх курсів безкоштовно

Отримайте доступ до всіх онлайн-курсів від Креативної Практики про дизайн, розробку та креативне підприємництво.

Отримати безкоштовно