Digital-агенція LOBODS виграла тендер на SMM-супровід компанії Carlsberg Ukraine

Digital-агенція LOBODS виграла тендер на SMM-супровід компанії Carlsberg Ukraine, що входить до складу Carlsberg Group.

Digital-агенція LOBODS займеться розвитком соцмереж Carlsberg Ukraine і зосередиться на комплексному розвитку сторінок компанії в Facebook і Instagram, продакшені контенту і впровадженні додаткових механік просування: AR-ефектів, influencer marketing.

«Ми раді співпраці з таким брендом як Carlsberg Ukraine, адже це можливість використовувати весь наш досвід в даній сфері для реалізації крутих і яскравих проявів. Ми плануємо впроваджувати нові креативні механіки для того, щоб створити круте ком'юніті бренду і домогтися WOW-ефект».

команда LOBODS

«Ми готові до крутих змін, тому ми з LOBODS. Впевнена, що в продуктивній співпраці з агенцією наші сторінки в соціальних мережах стануть цікавими для цільової аудиторії та вийдуть на одну комунікаційну хвилю із нашими споживачами. Портфоліо та досвід агенції стовідсотково підтверджують їх професіоналізм та експертизу в напрямку SMM, яким ми готові довіритися.»

Старший менеджер із корпоративних відносин Carlsberg Ukraine, Олена Бабикіна

Carlsberg Ukraine є частиною Carlsberg Group, однієї з провідних пивоварних груп у світі з великим портфелем брендів пива та інших напоїв. У портфель Carlsberg Ukraine входять пиво, алкогольні та безалкогольні напої таких торговельних марок: "Львівське", Baltika, Carlsberg, Tuborg, Kronenbourg 1664, "Арсенал", "Жигулівське Запорізького Розливу", "Хмільне", "Квас Тарас", Somersby, Guinness, Seth&Riley's Garage, Harp, Warsteiner, Grimbergen та інші.

LOBODS – digital-агентство, що спеціалізуються на просуванні в соціальних мережах, розробці та реалізації креативних стратегій, дизайні сайтів і створення фірмового стилю.

·
431
Lobods
Ukraine
Читачів
15
  • Руслана Дон
  • Арина Чабаненко
  • Alex Tkachenko
  • Регина Райская
  • Nastasia Gelvik
  • Анна Василенко
  • +9
Подкаст
Історії того, як представники нашої галузі протистоять російській агресії та підтримують Україну та один одного.
Слухайте, де вам зручніше:
Головна