Discovery by Publicfast: як швидко знайти свого ідеального лідера думок

На ринку з'явився новий інструмент для роботи з інфлюенсерами - Discovery від творців платформи маркетингу впливу Publicfast. Сервіс дозволяє брендам, маркетологам і агентствам за лічені хвилини знаходити лідерів думок по всьому світу.

Discovery робить автоматизований пошук за категоріями, хештегами, ключовими словами, місцем розташування і запропонованим профілям. Це дозволяє в десятки разів прискорити пошук, адже при ручному відборі доводиться аналізувати тисячі акаунтів, на що йде багато енергії та часу.

«Щоб знайти інфлюенсера, який закриє всі твої завдання, можуть піти години, дні і навіть тижні. Ми вирішили прискорити цей процес і дати можливість нашим клієнтам працювати з тими блогерами, які відповідають важливим для них критеріям - місто проживання, кількість передплатників, середній коефіцієнт залучення під постом, сфера діяльності. Це в рази спростить роботу маркетологів та SMM-фахівців по всьому світу», - розповідає про проект його творець, співзасновник компанії Publicfast Віталій Малець.

Як знайти інфлюенсера?

Знайти свого ідеального блогера можна на майданчиках Instagram та Youtube. Для цього необхідно зареєструватися на сайті і оплатити місячну підписку - $15.99. Також є можливість випробувати всі потужності сервісу безкоштовно під час 3-денного пробного періоду. За ці гроші користувач отримує можливість робити необмежену кількість пошукових запитів, а також доступ до наявних контактними даними лідерів думок. Вибрані профілі можна зберігати в списки і експортувати.


Про проект

Discovery створений в рамках платформи маркетингу впливу Publicfast. На даний момент в базі сервісу більш 12 млн інфлюенсеров з усього світу, і вона постійно розширюється. Команда не перестає працювати над тим, щоб зробити пошук ще зручнішим та швидшим.

·
277
Подкаст
Історії того, як представники нашої галузі протистоять російській агресії та підтримують Україну та один одного.
Слухайте, де вам зручніше:
Головна