«Дизайн-мислення в охороні здоров’я»: новинка видавництва ArtHuss

В квітні у видавництві ArtHuss вийде новинка про дизайн-мислення в системі охорони здоров’я – «Дизайн-мислення в охороні здоров’я». Автори нового видання – Бон Ку, доктор медицини і заступник декана з питань здоров’я й дизайну Медичного коледжу Сідні Кіммела при Університеті Томаса Джефферсона, та Еллен Лаптон, старша кураторка сучасного дизайну у Смітсонівському музеї дизайну Купер-Г’юїт. 

Книга стане продовженням серії літератури для креативних професій, започаткованої українським видавництвом ArtHuss.

«Дизайн-мислення в охороні здоров’я» - книжка для послідовників дизайн-мислення в системі охорони здоров’я, проілюстрована реальними проблемами й переконливими історіями з життя. Вона допомагає знайти відповідь на запитання: як через удосконалені сервіси, продукти, взаємодію й навчання покращувати здоров’я людей? Пацієнти стикаються з обмеженнями доступу до медичних послуг, проте навіть якщо обмежень немає, людям буває складно розібратися в тому, як усе працює. Медики втрачають ентузіазм і розчаровуються через дедалі більші стоси писанини й кількість пацієнтів. Гострішою та поширенішою виявляється проблема вигорання. Зважаючи на ці випробування, дизайн-мислення може допомогти всім зацікавленим створювати продукти й методи роботи, засновані на принципах гуманності, ефективності та справедливості. 

Книжка «Дизайн-мислення в охороні здоров’я» розповідає про продукти, прототипи й результати досліджень провідних виробників, компаній, дослідницьких центрів, а також медичних закладів освіти, які застосовують дизайн-мислення для різноманітних ситуацій в охороні здоров’я.

Партнером українського видання стала компанія «In White» - виробник стильного та якісного медичного одягу. 

·
591
Подкаст
Історії того, як представники нашої галузі протистоять російській агресії та підтримують Україну та один одного.
Слухайте, де вам зручніше:
Головна