Дизайн української агенції використали для тайванської випічки

Нещодавно тайванська пекарня Wu Baochun створила упаковку для власної випічки, яка у точності повторює рекламний проєкт FitBuns агенції МЕХ a member of HAVAS, розроблений у 2012 році для спортивного центру «Фітнес Академія».

«Ми розуміємо, що у світі реклами кожен успішний кейс — це джерело натхнення та приклад для наслідування, і радіємо, що проєкт, розроблений МЕХ a member of HAVAS, дійшов до наших колег на іншому кінці світу. Проте також ми бачимо чітку принципову різницю між натхненням, наслідуванням та абсолютним повторенням, та рішуче не підтримуємо таке ставлення до нашої інтелектуальної власності та творчості: як нашої, так і колег по цеху.

Ми приймаємо офіційні вибачення, засуджуємо плагіат і трошечки радіємо, що мова реклами, якою ми усі говоримо — універсальна та зрозуміла кожному».

Довідка

Агенція МЕХ a member of HAVAS — це 21 років досвіду роботи в сфері Creative, Design, Digital, PR, Brand Activations та Ambient кампаній. У портфоліо агенції успішна співпраця з міжнародними та локальними брендами з різних галузей: Vodafone, Нова Пошта, UKRSIBBANK, Фармак. Всього в активі МЕХ a member of HAVAS понад 130 нагород. Член міжнародної мережі HAVAS. 

586
Пробний період
Отримайте 7 днів доступу до всіх курсів безкоштовно

Отримайте доступ до всіх онлайн-курсів від Креативної Практики про дизайн, розробку та креативне підприємництво.

Отримати безкоштовно