До 8 березня Amnesty International та Saatchi&Saatchi актуалізовують питання домашнього насильства

В Україні протягом року реєструється більше 100 тисяч випадків домашнього насильства, приблизно у 90% таких випадків страждають жінки. При цьому, Конвенція Ради Європи про запобігання насильству стосовно жінок і домашньому насильству та боротьбу з цими явищами (далі – Стамбульська конвенція) досі не ратифікована.

Традиційно, на 8 березня чоловіки готують подарунки жінкам у вигляді листівок, цукерок та квітів, святкують красу та весну. При цьому, основний меседж цього дня – це підтримка прав жінок у всьому світі. До Міжнародного дня прав жінок і миру Amnesty International та Saatchi&Saatchi Ukraine вирішили актуалізувати питання домашнього насилля. Команда агенції розмістила текст Стамбульської конвенції на класичній весняній листівці. Таким чином, кожний, хто поширить чи підпише її, ратифікує її зміст для себе та свого оточення. А традиційний подарунок набуде нового сенсу.

Поширити листівку у соцмережах можна за посиланням: https://www.facebook.com/amnestyua/photos/a.393246938977/10157416624268978/?type=3&theater, а завантажити у хорошій якості за лінком: https://www.amnesty.org.ua/wp-content/uploads/2020/03/Postacard1_smm.pdf?fbclid=IwAR1mMJSpSljw239aywiRPC3FKKIm00QsgdrZXuvCL_aF2PUJXrPzSK6TTnc.

Amnesty International – це всесвітній рух, що об’єднує понад 7 мільйонів людей, які вважають боротьбу з несправедливістю своєю особистою справою. Вони боряться за світ, у якому права людини є доступними для всіх без винятку.

З повним текстом конвенції можна ознайомитись за посиланням: https://rm.coe.int/1680093d9e.

·
381
Подкаст
Історії того, як представники нашої галузі протистоять російській агресії та підтримують Україну та один одного.
Слухайте, де вам зручніше:
Головна