Долучайтесь до Тижня цифрової освіти від Мінцифри

Тиждень цифрової освіти триватиме з 21 до 27 листопада з ініціативи національного проєкту Дія.Цифрова освіта. Його мета — допомогти українцям посилити цифрові навички, щоб потужніше проявляти себе в професії, швидше навчатися, легше спілкуватися з рідними на відстані, а також бути в безпеці онлайн.

​​Завдяки Мінцифрі в Україні вперше за всю історію цифрова грамотність стала пріоритетом держави. У 2021 році Кабінет Міністрів України схвалив Концепцію розвитку цифрових компетентностей до 2025 року. У тому ж році Міністерство цифрової трансформації України проводило місяць цифрової грамотності. Цьогоріч через економне споживання електроенергії інформаційна кампанія стартуватиме у форматі тижня цифрової освіти. Адже жоден блекаут нам не завадить будувати цифрову державу.

Під час війни цифрові навички є однією з конкурентних переваг для пошуку віддаленої роботи, апскілінгу та рескілінгу (покращення кваліфікації та перенавчання). Набувши цифрових навичок, кожен українець зможе отримувати державні послуги онлайн, якісно підвищить рівень життя, впевнено користуватиметься соціальними мережами та Інтернетом.

Щоб долучитись до активностей Тижня цифрової освіти, потрібно підписатись на соцмережі проєкту, де будуть опубліковані всі інтерактивні завдання, конкурси та освітні можливості:

Створюючи власний контент Тижня цифрової освіти, можна опиратися на тематичні дні:

  • 21.11 Понеділок. Тренди освіти
  • 22.11 Вівторок. Віддалена робота
  • 23.11 Середа. Медіаграмотність та кібергігієна
  • 24.11 Четвер. Створення діджитал-контенту
  • 25.11 П’ятниця. Цифрова фінансова грамотність
  • 26.11 Субота. Психологічна допомога
  • 27.11 Неділя. Сімейна цифровізація

Спеціально до Тижня цифрової освіти розробили набір промоматеріалів, якими можна скористатися для публікацій онлайн й привернути увагу до ініціативи.

Прес-офіс Міністерства

·
775
·
good 1
Пробний період
Отримайте 7 днів доступу до всіх курсів безкоштовно

Отримайте доступ до всіх онлайн-курсів від Креативної Практики про дизайн, розробку та креативне підприємництво.

Отримати безкоштовно
Головна