«Доставимо вчасно!»: нова рекламна кампанія від Алло

Усі ми пам’ятаємо нестерпне відчуття болю, коли доставка довгоочікуваного замовлення запізнюється. Цього року АЛЛО вирішили покласти цьому відчуттю край, тож відтепер за кожне запізнення доставки товару в магазин АЛЛО ви отримаєте АЛЛО Гроші — і це справді унікальна фішка!

Однак не розраховуйте, що це постійно траплятиметься, адже доставка АЛЛО вирізняється своєю пунктуальністю. І саме про неї — сюжет нового ролику!

У ролику TABASCO, знятому розумним продакшеном Clever Films, кур’єр АЛЛО з товаром стикається з десятками спокус: безкоштовні білети до Барси, милі цуценята та гігантська приставка ніби навмисно намагаються відволікти його увагу від основної цілі. Але він знаходить у собі сили та встигає в назначений час! Ось на такі жертви він пішов, аби замовлення мрії швидше опинилося у ваших люблячих руцях.

«Звичайно, очікування доставки гарячої піци, свіжого круасану не зрівняється з очікуванням доставки електросамоката чи планшета, але ми так не думаємо. Тому беремо на себе зобов'язання доставляти "свіжим" та "гарячим" і виконувати обіцяні строки. Або платити гроші, АЛЛО Гроші», — коментує Ігор Смірнов, директор із логістики, АЛЛО.

«Наш кур'єр — ідеальний персонаж. Чоловіки йому співчувають з погляду чоловічої солідарності, а жінкам він подобається, бо не піддається спокусам. Що тут казати, всі, хто працював над роликом, неодноразово спокушалися — але, на щастя, героїчно пройшли це випробування і зробили якісний продукт», — розповідає Олег Завгородній, Associate Creative Director, TABASCO.

1488
Пробний період
Отримайте 7 днів доступу до всіх курсів безкоштовно

Отримайте доступ до всіх онлайн-курсів від Креативної Практики про дизайн, розробку та креативне підприємництво.

Отримати безкоштовно