«Двоє в каное» від NCG: як зробити партнерство конструктивним, скільки вартують помилки та кому продавати алкоголь на Марсі

Гостем другого епізоду YouTube-шоу «Двоє в каное, не враховуючи бюджету» від рекламно-комунікаційного холдингу NCG став Олександр Пономарчук, директор з маркетингу горілчаного напрямку Bayadera Group. 

Олександр Пономарчук має понад 15 років досвіду в маркетингу FMCG на ринках Східної Європи, Кавказу та Азії. Він працював у рекламі та бренд-консалтингу. Пройшов шлях від менеджера з продукту до директора з маркетингу у великій міжнародній корпорації. Працював з такими брендами, як Pepsi, Gillette, сигарети Winston і Camel, горілками «Хлібний Дар», «Козацька Рада» та «Вакцина».

Наші партнери часом кидають нам виклики, на які ми сміливо відповідаємо, забезпечуючи спільний розвиток. Саме тоді й з'являються проєкти, від яких ми кайфуємо. Наше нове відео – саме про такі історії.

Дмитро Катрич, ведучий шоу та Business Development Director в NCG

Олександр Пономарчук у відео розповідає про перспективи ринку міцного алкоголю та про власні принципи бізнес-партнерства. З розмови глядачі можуть дізнатись:

  • чим досвід IQOS може бути корисним для ринку продажів горілки;
  • чому та на скільки часу можна відмовитися від просування на ТБ;
  • як збільшити обсяги продажів на ринку, що зменшується, та хто буде постачати алкоголь на Марс;
  • і головне – в чому, на думку гостя, таємниця успішного партнерства. 
Партнерство – це діалог, в якому важливо обмінюватися аргументами заради основної мети. Можна виходити з різних точок, але йти в одному напрямку. З найкращими партнерами ми досягаємо найвищих результатів.

Олександр Пономарчук, директор з маркетингу горілчаного напрямку Bayadera Group

·
457
·
goodsuper 4
Подкаст
Історії того, як представники нашої галузі протистоять російській агресії та підтримують Україну та один одного.
Слухайте, де вам зручніше:
Головна