Фільм "Анна" номіновано на "Золоту дзиґу"

Фільм "Анна" режисера Декеля Беренсона офіційно номіновано як "Найкращий короткометражний ігровий фільм" на Національній Кінопремії "Золота дзиґа" від Української Кіноакадемії.

"Анна" — це ко-продукційний проект України, Ізраїлю та Великобританії, представлених ESSE Production House (Віталій Шереметьєв, Ольга Бесхмельниціна, Наталія Лібет, Олексій Згонік), 168 Wardour Filmworks, Blue Shadows Films та Egerton Crescent Productions. Автор і режисер фільму Декель Беренсон, відзначений нагородами ізраїльський кінорежисер і сторітелер, що живе і працює в Лондоні.

Анна, мама-одиначка середнього віку, живе у невеликому промисловому містечку на охопленому війною сході України. Вона працює на м’ясокомбінаті, живе у занедбаній квартирі та мріє про краще життя для себе та своєї 16-річної дочки. Вона відчайдушно прагне змін. ЇЇ увагу привертає реклама по радіо, і вона вирішує піти на вечірку для іноземців, що подорожують у пошуках кохання.

У 2019 році "Анна" отримала 6 нагород, в тому числі від British Independent Film Awards (BIFA) як "Найкращий британський короткометражний фільм" та 26 шорт-листів і номінацій на міжнародних кінофестивалях у Західній та Східній Європі, Північній Америці і Східній Азії. Серед них: The British Academy Film and Television Arts (BAFTA), AFI Fest у Лос-Анджелісі та Міжнародний кінофестиваль у Стокгольмі.

Наші найтепліші вітання всій команді!

·
601
Подкаст
Історії того, як представники нашої галузі протистоять російській агресії та підтримують Україну та один одного.
Слухайте, де вам зручніше:
Головна