«Фора» й агентство provid влаштовують фудфест біля вашого дому

Навіть за нинішніх часів, коли наші можливості для святкувань обмежені, «Фора» й агентство комунікацій provid організували фудфест «Зіркові смаки біля вашого дому», щоб зробити дні яскравішими та смачнішими попри все. Але не буквально — без масових заходів. 

Ідеї дизайнів створені за мотивами афіш: яскраві, оригінальні, зі світлинами зірок по центру. Власне, наші зірки — імпортні продукти — не лише опинилися в центрі уваги, але й отримали унікальні дудли для різних категорій. І навіть заговорили з постерів мовами країн, з яких прибули. 

Другим елементом став логотип імпорту. Оскільки логотип «житиме» в мережі супермаркетів тривалий час, навіть після завершення кампанії, він мав бути простий, інтуїтивно зрозумілий і відповідати загальній стилістиці «Фори». Здається, відвідувачі магазинів звикають шукати цікаві імпортні товари за летючою вантажівкою брендового кольору.

А ознайомитись із зірковими продуктами «Фори» може кожен, завітавши до найближчого супермаркету мережі чи зробивши замовлення на сайті. Охочих чекають незабутні вечірки в азійському стилі, стендап від французьких «винних гостей» і багато інших вражень, що розширять ваші гастрономічні (і не лише) горизонти.

Це вже не перший випадок співпраці агентства й ритейлера. Серед останніх проєктів — кампанія зі збору коштів для тварин «Добра кава» й саббренд для локальних виробників.


provid — українське агентство комунікацій, яке працює на ринку з 1994 року. Одне з перших рекламних агентств в Україні. Належить до групи агентств agama. А ще це одна з найбільш нагороджуваних креативних команд, яка зібрала у своєму активі понад 100 національних і міжнародних відзнак. У 2017 році provid увійшов до десятки найефективніших агентств світу за рейтингом Effie Awards. У 2021 році розробив айдентику 30-річчя Дня Незалежності України — один із найвідоміших символів року.

269
provid
Ukraine
Пробний період
Отримайте 7 днів доступу до всіх курсів безкоштовно

Отримайте доступ до всіх онлайн-курсів від Креативної Практики про дизайн, розробку та креативне підприємництво.

Отримати безкоштовно