ГК «Нові Продукти» оголошує про повне розірвання бізнес-відносин з РФ та Білоруссю

Група Компаній «Нові Продукти» – один із найбільших виробників напоїв і снеків в Україні – офіційно оголошує про повне розірвання всіх бізнес-відносин із Роcією та Білоруссю. На думку топ-менеджменту компанії українські бізнесмени не мають морального права продовжувати співпрацювати із РФ та Білоруссю!

Вже тиждень Україна живе під обстрілами російських та білоруських військ. Українська армія незламно чинить опір окупантам, захищаючи життя кожного з нас. І сьогодні всі ми єдині у прагненні відстояти свою незалежність у ворога. Тому важливо, аби так само на благо нашої нездоланної держави працював і бізнес. Віримо, що вже незабаром ми спільними зусиллями здолаємо окупантів і продовжимо писати новітню історію нашої суверенної, незалежної та прекрасної Батьківщини! Слава Україні!

Компанія виробляє такі відомі бренди як: APPS, «Природне Джерело», SHAKE, NON STOP, PIT BULL, KING’S BRIDGE, REVO, EatMe, БІРТЕЙЛЬ, «Жашківський Кабан», «Жашківське», BIRZHA та інші.

Щороку Благодійний фонд «Нова Громада», який був створений Групою Компаній у 2014 році і діє виключно за рахунок її добровільних відрахувань від прибутку, виділяє на соціально-благодійні проекти понад 1,5 млн грн.

321
Пробний період
Отримайте 7 днів доступу до всіх курсів безкоштовно

Отримайте доступ до всіх онлайн-курсів від Креативної Практики про дизайн, розробку та креативне підприємництво.

Отримати безкоштовно