Google випустив Art Filter для селфі в стилі художніх творів

Відсьогодні користувачі можуть використовувати Art Filter у додатку Google Arts & Culture, щоб стати художнім твором або приміряти знакові артефакти.

Google створили п’ять освітніх 3D-модельованих фільтрів доповненої реальності на основі знакових картин, предметів та аксесуарів з усього світу. Тепер можна зняти відео чи фото себе, щоб стати автопортретами Ван Гога та Фріди Кало, знаменитою «Дівчиною з перлинною сережкою», приміряти традиційний самурайський шолом, а також чудове давньоєгипетське намисто.

Перш ніж приміряти фільтр, користувач також побачить більше про його історію та контекст.

Команда керувалась принципами штучного інтелекту Google, щоб визначити, як створити цю функцію для всіх, дбаючи про соціальну користь, безпеку, конфіденційність та наукову достовірність. Art Filter застосовує обробку зображень, засновану на машинному навчанні, оскільки для того, щоб зробити можливим такий тип AR-функцій, необхідне складне закріплення віртуального контенту в реальному світі. Завдяки такому підходу артефакти можуть органічно розташуватися на голові або реагувати на вираз обличчя. Art Filter — як і популярна функція Art Selfie — працює на пристрої; відео та фотографії не зберігаються, якщо користувач не вирішить зберегти їх або поділитися ними з друзями.

Щоб розпочати, достатньо відкрити безкоштовний додаток Google Arts & Culture для Android або iOS і торкнутися піктограми камери у вигляді веселки внизу домашньої сторінки.

Джерело: Oфіційний Блоґ - Google Україна

·
745
CASES
Ukraine
Читачів
99
  • Сергій Аністратенко
  • Bogdan Bilich
  • Владислав Горбунов
  • Aleksandra Galian
  • Алексей Чернов
  • Timur Kukharets
  • +93
Подкаст
Історії того, як представники нашої галузі протистоять російській агресії та підтримують Україну та один одного.
Слухайте, де вам зручніше:
Головна