Google запускає нові фукції для допомоги українцям і призупиняє переважну більшість комерційної діяльності в росії

У своєму блозі Google зазначають, що група аналізу загроз (TAG) зосереджується на безпеці користувачів в Україні та регіоні, щоб допомогти їм отримувати доступ до важливої ​​інформації та ділитися нею. TAG спостерігала за діяльністю низки кіберзловмисників, зокрема FancyBear і Ghostwriter, які добре відомі правоохоронним органам, і діяльність яких компанія регулярно відстежуює. 

Щоб допомогти зростаючій кількості біженців у регіоні, Google розробляє способи повідомити компанії, якщо вони надають послуги біженцям. Починаючи з цього тижня, власники готелів у сусідніх з Україною країнах можуть вказувати в профілі своєї компанії, чи пропонують вони безкоштовне або пільгове проживання для біженців. А місцевий бізнес може розміщувати повідомлення в профілі своєї компанії в Пошуку та на Картах, щоб пропонувати різноманітні послуги та допомогу біженцям з України: «Ми збираємо цю інформацію протягом найближчих тижнів, щоб дати змогу людям швидко знаходити ці місця в Пошуку та на Картах».

В межах збільшення обсягу інвестицій Google у Польщу компанія оголосила, що буде використовувати простір та ресурси Google для підтримки тих, хто постраждав від війни, в тому числі за допомогою Кампусу Google для стартапів у Варшаві як місця, де місцеві недержавні організації можуть надавати юридичну та психологічну підтримку біженцям. Це ґрунтується на зобов’язаннях Google у розмірі 10 мільйонів доларів для місцевих організацій, які допомагають біженцям, які прибувають до Польщі, та підтримці Google неурядових організацій, які виконують цю роботу в Словаччині, Румунії та Угорщині.

«Зараз мільйони людей в Україні покладаються на оповіщення про авіаудари, щоб спробувати дістатися до безпечного місця. На прохання та за сприяння уряду України ми почали впроваджувати в Україні систему швидкого сповіщення про повітряні нальоти для телефонів на базі ОС Android. Ця робота є доповненням до існуючих в країні систем оповіщення про повітряні нальоти та базується на оповіщеннях, які вже надходять від українського уряду», — зазначають у Google.

Google також продовжує роботу, щоб значно обмежити рекомендації в усьому світі для низки російських державних ЗМІ на платформах компанії. У Європі видаляють з Google Play застосунки російських державних ЗМІ, окрім вже видалених раніше RT і Sputnik.

Крім того, минулого тижня Google оголосили про призупинення реклами у росії, а тепер — компанія призупиняє переважну більшість комерційної діяльності в росії, зокрема рекламу на ресурсах і мережах Google у всьому світі для всіх російських рекламодавців, нові реєстрації в хмарі, функціональність платежів більшості сервісів і функції монетизації для глядачів YouTube у росії. Безкоштовні сервіси, такі як Пошук, Gmail і YouTube, все ще працюють.

Джерело: Oфіційний Блоґ - Google Україна

466
CASES
Ukraine, Kyiv
Пробний період
Отримайте 7 днів доступу до всіх курсів безкоштовно

Отримайте доступ до всіх онлайн-курсів від Креативної Практики про дизайн, розробку та креативне підприємництво.

Отримати безкоштовно