Гучний запуск: у COMFY з‘явився мобільний додаток

Тепер можна купувати гаджети у телефоні ще швидше й вигідніше, ніж раніше

Це сталося! 🚀

Лідер ринку побутової техніки й домашніх гаджетів COMFY випустив мобільний додаток, завдяки якому можна обирати та замовляти товари за лічені хвилини. Головна перевага — вигідність покупки, персональна вартість для кожного клієнта й кешбек. Мобільний застосунок можна завантажити вже зараз, тому не зволікайте й встановлюйте!

Чому ж виник додаток? Усе просто: аби дати нашим клієнтам додаткову цінність. Розробка мобільного додатку — це великий крок для компанії COMFY у бік інноваційності й сервісності. Бути #НАМБЕРВАН — це й про випуск мобільного додатку з найбільш вигідними цінами на техніку!

Зараз усе частіше люди проводять час не за ноутбуком та комп‘ютером, а у смартфоні. Тож компанія COMFY підхопила тренд на зростання мобільного трафіку — і зробила додаток. Тепер можна швидко та зручно оформлювати замовлення у телефоні, бо за декілька кліків новий гаджет уже готується до видачі чи відправлення.

Запуск нових проєктів — це завжди виклик для компанії, але планування цього додатку стало для нас очікуваним кроком до успіху, де не було місця сумнівам. У результаті розробки мобільного додатку ми перевершили не тільки свої очікування, але й самих себе! Ми робимо все, аби наш клієнт відчував себе приємно, комфортно и невимушено. Тепер Твій COMFY у твоєму смартфоні!

Владислав, Product owner mobile

У чому ж переваги додатку? Мобільний застосунок не тільки дасть покупцям можливість робити замовлення швидше, аніж раніше, але й подарує низку грошових бонусів:

  1. У додатку будь-якому покупцю доступний розіграш бонусів, які еквівалентні гривням, і можуть списати до 100 % вартості товару.
  2. За покупки клієнту нараховується кешбек.
  3. Чим більше покупок — тим більше бонусів. У кожного покупця є персональна вартість на товар.

Не зволікайте: завантажуйте додаток, показуйте его знайомим та не дуже й купуйте гаджети й домашню техніку за найвигіднішою ціною! Тепер Твій COMFY у твоєму смартфоні.

А який дизайн? Ми намагалися створити дизайн програми в легкому, десь минималистично-повітряному стилі. Для цього прибрали зайві частини й масивні кольори в додатку і зробили акцент на контенті й функціоналу для користувачів. Таке рішення допоможе клієнтам здійснювати покупки максимально легко й зручно.

Чому така технічна начинка? Цей мобільний додаток написано нативними засобами Kotlin (для Android) і Swift (для iOS). Такий підхід дозволив зосередиться на функціоналі самого додатка, минаючи можливі проблеми, що зустрічаються у світі кросплатформної розробки. Також це дозволяє йти в ногу з останніми змінами у сфері мобільних застосунків.

Що стосується архітектури додатків, то при виборі орієнтувалися на гнучкість і швидкість розробки, тому в результаті обрали популярні архітектури MVVM для Android і VIPER для iOS. Додатковим критерієм у розробці був швидкий перехід до модулярності в разі потреби.

А для мінімізації ризиків ми обмежили використання побічних бібліотек, тому в проектах переважають стандартні Retrofit, Lottie, Jetpack бібліотеки для Android і Alamofire, Lottie, Kingfisher для iOS.

Мобільний додаток можна вже можна завантажити й робити покупки техніки легко, швидко й зручно.

594
COMFY
Ukraine
Пробний період
Отримайте 7 днів доступу до всіх курсів безкоштовно

Отримайте доступ до всіх онлайн-курсів від Креативної Практики про дизайн, розробку та креативне підприємництво.

Отримати безкоштовно