Huawei запускає акселераційну програму для підтримки розробників у 2022 році

Huawei оголошує про запуск двох кампаній для розробників: зимового розіграшу Huawei Developer та акселераційної програми Huawei Developer Accelerator. Компанія прагне впроваджувати інновації, які допомагають розвивати цифровий світ. Підтримка розробників на шляху втілення їхніх ідей у реальність є основою ініціатив Huawei.

Напередодні 2022 року Huawei запускає дві кампанії, покликані підтримати розробників і надихнути на нові ідеї та обмін думками. Вони націлені на залучення розробників різного професійного рівня і надають останнім доступ до ексклюзивних ресурсів Huawei і можливість отримати доступ до Ultimate Developer Kit.

Програма Huawei Developer Accelerator

У 2022 році Huawei має на меті прискорити процес втілення великих ідей у життя. У межах нової програми Developer Accelerator, відкритої для розробників, компанія обере та підтримає 50 осіб, які отримають ексклюзивний доступ до:

  • наставництва від провідних експертів галузі;
  • ресурсів, орієнтованих на розробників;
  • технічної підтримки з новітніх технологій і тенденцій;
  • можливості співпрацювати з однодумцями.

Описуючи програму, директорка з маркетингу HMS Europe Іф Бродіґан (Aoife Brodigan) зазначила: «Складно відшукати щось, що здатне надихати нас більше, ніж потенціал розробників з усього світу. У програмі Huawei Developer Accelerator ми вбачаємо можливість ефективно сприяти розвитку інновацій. Застосовуючи цю платформу для залучення талантів, ми зможемо підтримати їх завдяки нашим ресурсам і зробити значний внесок у світ розробників».

Huawei Developer Accelerator поєднала досвід, знання та ресурси Huawei — провідної технологічної компанії. Програма призначена для талановитих розробників зі свіжими ефективними ідеями на шляху до кар’єрного розвитку.

Для подачі заявки компанія запрошує претендентів поділитися ідеями, які вони вже реалізували або хотіли би дослідити в майбутньому, а також думкою про те, як програма Huawei Developer Accelerator здатна допомогти їм.

Реєструйтеся вже зараз на програму Huawei Developer Accelerator! Прийом заявок триває до 31 січня 2022 р.

Зимовий розіграш від Huawei

Компанія запрошує всіх фанів Huawei і розробників долучитися до зимового розіграшу, поділившись ідеями щодо найзахопливіших тенденцій використання носимих гаджетів 2022 року. Для участі в ініціативі потрібно відповісти на запитання: якщо б ваш смарт-годинник міг зробити єдину річ у 2022 році, яка покращить ваш досвід взаємодії із пристроєм, що б це було?

Автори найкреативніших, найінноваційніших і найбільш соціально значущих ідей отримають винагороди у вигляді техніки Huawei. Усього компанія обере по 8 переможців у 3 категоріях, які отримають:

  • перша категорія — бандл для розробників Huawei Developer, що включає ноутбук Huawei Matebook 14s, смартфон Huawei Nova 9 і смарт-годинник Huawei Watch GT 3;
  • друга категорія — смарт-годинники Huawei Watch GT 3;
  • третя категорія — навушники Huawei Freebuds Pro.

Долучайтеся до розіграшу просто зараз за посиланням Huawei Developer’s Winter Giveaway! Дедлайн подачі заявки — 31 грудня 2021 року.

·
240
Читачів
1
  • Андрей Николаев
Подкаст
Історії того, як представники нашої галузі протистоять російській агресії та підтримують Україну та один одного.
Слухайте, де вам зручніше:
Головна