INTERIOR DESIGN in Ukraine – перша книга про дизайн інтер'єру в Україні вже у продажі

Книга INTERIOR DESIGN in Ukraine є першим повноцінним виданням про дизайн інтер’єру в Україні. Вона охоплює понад 50 найяскравіших і найпрофесійніших проєктів ресторанів, барів, магазинів, офісів, коворкінгів та інших громадських закладів, створених відомими українськими дизайнерами й архітекторами поряд із молодими та завзятими студіями.


Книга – це поєднання різних проєктів, ідей і стилів, які нерідко підривають традиційні правила дизайну. Більшість проєктів є демократичними, оскільки нині люди прагнуть відвідувати громадські місця з приємною та затишною атмосферою. Також книга охоплює яскраве різноманіття стилів: наприклад, у ній представлений інтер’єр, натхненний творами Ганса Рюді Ґіґера, та проєкти в яскравому стилі Мемфіс, або концепція, заснована на атмосфері 90-х років з меблями з квартир радянських часів. А проєкти, натхненні українською історією, культурою, природою і ремісничими традиціями, заслуговують на особливу увагу.

Багато концепцій ресторанів були натхненні традиціями та культурою різних країн: Індії, Грузії, Естонії, Франції, США, Італії, Таїланду, Китаю тощо. У проєктах офісних приміщень переважає мінімалістичний підхід із сучасними розробками й інноваціями. До того ж, нині спостерігається глобальна тенденція розвитку багатофункціональних коворкінгів, дуже популярних в Україні. Дизайнери створили атмосферні та яскраві місця, які ідеальні для роботи, творчості, відпочинку та надихають резидентів до нових перемог.

Ця книга дає читачам розуміння того, яке значення мають для нас громадські місця. І як інтер’єрні рішення просторів, де люди проводять значну частину життя, можуть впливати на настрій, продуктивність та натхнення.

Автором книги INTERIOR DESIGN in Ukraine є Люсія Бондар – досвідчений медіа-менеджер і видавець, засновник видавництва CP PUBLISHING. Вона навчалася в різних університетах, зокрема в Harvard Business School. Люсія Бондар є журналістом видання CP (COMMERCIAL PROPERTY) та автором різних спеціалізованих публікацій протягом останніх 10 років. Під її керівництвом була проведена значна кількість популярних і відомих подій в Україні, серед них щорічний Architecture&Design Forum. Вона захоплюється дизайном інтер’єру; Люсія Бондар вивчала «Дизайн інтер’єру» в Instituto Marangoni (Мілан, Італія).

·
592
·
super 1
Подкаст
Історії того, як представники нашої галузі протистоять російській агресії та підтримують Україну та один одного.
Слухайте, де вам зручніше:
Головна