Joberz — зробили джоб-платформу безкоштовною для роботодавців, та відкрили для усіх кандидатів​

Стартап розширив свою діяльність задля допомоги людям. Ще у лютому Joberz був платформою для працевлаштування молоді, а зараз — сервіс, який безкоштовно відкритий для всіх, хто пропонує роботу чи її потребує — в Україні та поза її межами. 

Це рішення було прийняте через велику кількість резюме, які почали надходити на платформу - адже з перших днів війни команда стартапу почала активно підтримувати підприємства критичної інфраструктури, збираючи та публікуючи вакансії від компаній на максимальній кількості майданчиків.

А після запуску на Польщу та Словаччину – резюме почали надходити і звідти, адже наші працьовиті українці не звичні сидіти без роботи​. Тож, тепер на платформі є автоматичний переклад резюме польською та словацькою мовами, аби полегшити пошук роботи тим, хто покинув країну.


Щоб допомогти українським компаніям перезапустити бізнес, ми вирішили зробити платформу безкоштовною для них. Адже кожна вакансія - це можливість працювати та сплачувати податки, підтримуючи економіку України


Вже зараз на Joberz найбільша кількість фільтрів, за якими буде значно легше знайти «своїх» кандидатів або вакансію серед усіх:​

✔️ будь-яке місто, будь-яка країна​

✔️ ️1 500+ програм та вмінь (не лише IT)​

✔️ унікальний фільтр за soft skills

✔️ 54 мови​

✔️ і, звичайно, - сфери діяльності, усі типи та види зайнятості, повний перелік ВНЗ​


Як бонус, є наш тест на визначення сильних сторін, який допоможе відволіктися хоч на 5 хвилин та з’ясувати, які 8 якостей допомагають триматися та наближати перемогу 🇺🇦 Він також безкоштовний для усіх.

·
1287
·
goodsuper 3
Подкаст
Історії того, як представники нашої галузі протистоять російській агресії та підтримують Україну та один одного.
Слухайте, де вам зручніше:
Головна