Кандидати та вакансії як на долоні — як працює нова інтерактивна мапа JobPoint

  • Хочете роботу на сусідній вулиці?
  • Або кандидатів, яким би до роботи був один крок?

Будь ласка! Український телеграм-бот JobPoint став інтерактивною мапою, зручною для пошуку роботи офлайн, та кандидатів у потрібній локації - що особливо оцінили роботодавці із масовими вакансіями. 

Тут в одній геоточці зустрічаються ті, хто пропонує роботу, та ті, хто саме тут її шукає. Сервіс не лише їх познайомить, а ще й допоможе швидко поспілкуватися та домовитися про співпрацю!

Ми створили JobPoint ще на початку війни, прагнучи допомогти ВПО знайти роботу на новому місці, а релокованим компаніям – працівників у потрібному населеному пункті

- ділиться співзасновниця JobPoint Наталія Соколова

Уже у перший тиждень роботи телеграм-бот отримав кілька тисяч користувачів та таку кількість схвальних відгуків, що ми почали замислюватися над його розвитком. І, зрештою, підготували вебзастосунок зі значно ширшим функціоналом, який реалізувати у Телеграм було просто неможливо. А на сьогодні сервіс вже перетнув відмітку у 21 000 активних користувачів

JobPoint має лаконічний дизайн та зручний інтерфейс.

Якщо у телеграм-боті потрібно було пройти цілий шлях до розміщення вакансій чи їх пошуку, то зараз весь функціонал зручно розмістився на одній сторінці, не відволікаючи від отримання потрібного результату.

Великих змін зазнав і порядок роботи.

Актуальну кількість вакансій та кандидатів ви бачите ще до реєстрації. А щоб дізнатися, які з них поряд з вами - просто потрібно ввести адресу та радіус пошуку, чи скористатися автоматичними налаштуваннями. Також можна потицяти на лого на карті та дізнатися додаткову інформацію.

Після реєстрації користувач може вільно відгукуватися на вакансії, чи створювати їх - якщо він рекрутер. А створивши вакансію - надсилати потрібній кількості кандидатів у радіусі 1, 5 чи 10 км. Це значно пришвидшує відгук, інколи вакансії закриваються просто одним днем! 

Рекрутери та пошукачі спілкуються у захищених чатах самої платформи. При цьому користувачі обирають формат спілкування самостійно - анонімне чи з відкритими контактними даними. JobPoint працює згідно GDPR, тож вони повністю контролюють свої персональні дані. 

JobPoint миттєво надсилає сповіщення про нові вакансії чи відгуки до популярних Gmail, Facebook та Telegram, щоб роботодавці та кандидати знаходили один одного ще швидше.

У будь-якій точці України та поза її межами, є ті, хто шукають роботу, та ті, хто її пропонує. Сервіс поєднує їх за конкретною геолокацією і допомагає швидко знаходити один одного навіть на новому місці проживання

- кажуть засновники


Наразі JobPoint доступний 3 мовами – українською, польською та англійською, і працює в Україні, Польщі, та інших европейських країнах, а географія користувачів вже охоплює 15 країн.

Найближчим часом стартап планує розширити роботу ще на декілька країн, та працює над наступним оновленням сервісу, яке допоможе подолати проблему безробіття у повоєнній Україні.

326
Пробний період
Отримайте 7 днів доступу до всіх курсів безкоштовно

Отримайте доступ до всіх онлайн-курсів від Креативної Практики про дизайн, розробку та креативне підприємництво.

Отримати безкоштовно