Karcher отримала дві нагороди Red Dot Design Award 2021 в номінації Product Design

Відразу дві новинки від Karcher, світового лідера в сфері чистоти, виграли престижні міжнародні премії Red Dot Award 2021 в номінації Product Design.

Першою визнання експертів удостоїлася міні-мийка K Mini — найменший з апаратів високого тиску Karcher, ефективний і простий в керуванні.

Другу нагороду за видатний дизайн отримала підлогомийна машина для дому FC 7 Cordless – новий флагман Karcher для прибирання будь-яких твердих підлогових покриттів.

З кінця червня 2021 по травень 2022 року новинки Karcher разом з іншими переможцями премії будуть представлені на онлайн-виставці, а також в Музеї дизайну Red Dot в Ессені (Німеччина), де зібрана одна з найбільших в світі колекцій досягнень промислового дизайну.

«Ми глибоко вдячні журі Red Dot Design Award за високу оцінку наших розробок! Формула успіху Karcher – це безперервні поліпшення», – коментує перемогу Іван Бечко, генеральний директор Karcher Україна. – «Наша компанія невтомно працює над ергономікою і дизайном продуктів, постійно аналізує запити і проводить власні дослідження, невідкладно впроваджує у виробництво рішення, засновані на потребах споживачів. Інновації починаються з клієнта – правило, що допомагає Karcher утримувати лідерські позиції протягом багатьох років».

Премія Red Dot Design Award — міжнародна нагорода, яка щорічно присуджується за видатну якість і особливі досягнення у дизайні товарів широкого вжитку. 

Близько 50 провідних експертів з усього світу, що входять до складу журі Red Dot Design Award, — незалежні дизайнери, професора дизайну, профільні журналісти, — оцінюють заявлені проєкти щодо крітеріїв функціональності, ергономічності та інноваційного потенціалу. Конкурс традиційно проводиться в Німеччині, починаючи з 1955 року. В цьому році за омріяні «червоні точки» змагалися 6 500 проєктів з 45 країн. Церемонія нагородження переможців відбудеться 21 червня 2021 року в рамках Red Dot Design Week.

643
Пробний період
Отримайте 7 днів доступу до всіх курсів безкоштовно

Отримайте доступ до всіх онлайн-курсів від Креативної Практики про дизайн, розробку та креативне підприємництво.

Отримати безкоштовно