Kitsoft: Бот SmartNews допоможе слідкувати за локальними новинами

В Україні запустили телеграм-бот SmartNews, який допоможе не загубитись в інформаційному потоці і вчасно дізнатися про головне в обраному регіоні. Залишайтесь в курсі локальних нових, де б ви не перебували. https://t.me/UASmartNewsBot

Бот збирає тільки актуальні новини з надійних і перевірених джерел. Для цього використовується технологія розумного пошуку. Бот розробили волонтери ІТ-компанії Kitsoft.

Людям важливо знати, що відбувається в їх рідних містах й там, де їх родичі та друзі. Кількість інформації постійно збільшується, а відрізнити правду від фейків стає важче. Постійний пошук і переглядання новин забирає купу часу та погіршує психічний стан. 

Для того, щоб якісно інформувати українців стосовно ситуації у регіонах та зменшити негативний вплив від зростаючої кількості новин і створили SmartNews.

Щоб почати користуватися ботом, треба обрати ключові слова, наприклад, Харків, Гостомель, Зеленський, укриття.

Бот покаже останні новини за обраними ключовими словами і буде оперативно надсилати нові матеріали, як тільки вони з'являться в офіційних джерелах.

Для пошуку новин використовуються офіційні телеграм-канали державних органів і перевірені новинні агенції. Переглянути повний перелік джерел можна через меню бота «Джерела».

Встановіть собі та поділіться з друзями!

·
462
·
super 3
Подкаст
Історії того, як представники нашої галузі протистоять російській агресії та підтримують Україну та один одного.
Слухайте, де вам зручніше:
Головна