Київський «Сільпо» змінив назву для зйомок фільму із Жан-Клодом Ван Даммом

12 вересня супермаркет «Сільпо», що на вулиці Ярославській, 56А у Києві, перейменували на Votre Marche (фр. «Ваш ринок») для зйомок фільму компанії Netflix із Жан-Клодом Ван Даммом у головній ролі.

Заради зйомок комедійного бойовика The Last Mercenary (англ. «Останній найманець») частину вулиці декорували французькими написами, вивісками та дорожніми знаками. За сюжетом фільму події розгортаються у Франції. Зйомки відбуватимуться в Києві (щонайменше до 26 вересня) та в Парижі.

Продюсерами стрічки виступають Влад Ряшин, Жан-Шарль Леві та Оліас Барко. Режисер — Девід Шарон, оператор-постановник — Тьєррі Арбогаст. Головні ролі виконують Жан-Клод Ван Дамм та французький комік Албан Іванов.

*«Сільпо» — одна з найбільших національних мереж продовольчих супермаркетів України. Була заснована у 1998 році. Станом на серпень 2020-го нараховує 264 супермаркети, в тому числі 4 делікатес-маркети Le Silpo. Входить до однієї з найбільших торгово-промислових груп України Fozzy Group.

* Netflix — американський провайдер медійних послуг і продюсерська компанія, що надає передплачені послуги з мережевої трансляції бібліотеки кінофільмів і телепередач. Станом на квітень 2020 року Netflix налічує 182 млн передплатників по всьому світу.


·
451
·
good 1
Подкаст
Історії того, як представники нашої галузі протистоять російській агресії та підтримують Україну та один одного.
Слухайте, де вам зручніше:
Головна