Книга про те, як знімати неймовірні фотографії

Після успіху книги «Сторітелінг у фотографії» та зацікавлення читачів темою фотозйомок, українське видавництво ArtHuss готує до друку новинку «Як знімати неймовірні фотографії». 

Ця книга охоплює п’ять важливих тем: композиція, експозиція, світло, об’єктиви та мистецтво бачення. Обкладинка книги відрізнятиметься від оригінальної: видавництво ArtHuss створило 2 альтернативні зображення, тож кожен читач зможе придбати саме ту книгу, яку вважає більш естетично привабливою для себе. На двох варіантах обкладинки зображені човен у спокійній атмосфері біля води або ж яскравий жовтий автобус на геометричному тлі ― це знімки відомого українського арт-фотографа Дмитра Богачука.

Книга «Як знімати неймовірні фотографії» ідеально пасує тим, хто хоче відійти від аматорства і почати фотографувати професійно. Сам автор книги Генрі Керол вивчав фотографію в Королівському коледжі мистецтв (Британія) і представляв власні роботи на виставках по всьому світу. Він має досвід викладання фотомистецтва для людей різного віку, що допомогло написати ґрунтовну та зрозумілу книгу для кожного фотолюбителя. У ній немає складних графіків, діаграм чи сухих професійних термінів. Автор демонструє роботи культових фотографів, доповнивши їх власним аналізом із практичними порадами та гумором.

Генрі Керол описує прості і очевидні поняття, проте роздумує про кожну тему з професійної точки зору, що додає глибини та нового погляду. Наприклад, око людини прагне бачити простоту і порядок. Відтак симетричні фото приваблюють більше, тож автор показує, як маленькі деталі можуть порушувати баланс. На прикладі фотографій Алкана Хассана він показує нюанси і надихає до більшої продуманості знімків. У пердмові до книги Генрі Керол пише, що спостерігаючи фотографії інших митців минулого і сьогодення читачі зрозуміють їх методи і навчаться застосовувати їх на практиці. У книзі «Як знімати неймовірні фотографії» вас надихатимуть змімки Анрі Картьє-Брессона, Себастьяна Сальґаду, Фея Ґодвіна, Надава Кандера, Доротеї Ланж та інших фотографів. Проте найкраща порада, яку дає Генрі Керол ― це практикуватися. І мета цієї книги саме спонукати пробувати нові методи і способи вираження.

·
1700
·
super 4
Пробний період
Отримайте 7 днів доступу до всіх курсів безкоштовно

Отримайте доступ до всіх онлайн-курсів від Креативної Практики про дизайн, розробку та креативне підприємництво.

Отримати безкоштовно