Книга рецептів, що розповість усе про смак

Видавництво ArtHuss готує до друку книгу «Формула смаку» від молекулярного біолога та кулінара Ніка Шарми, який розбере смак на окремі складові елементи. Книга пояснить кулінарні ідеї різних країн та смакові поєднання текстур і ароматів.

Книга поділена на кілька частин, відповідно до смакових акцентів: гіркота, яскравість, солоність, солодкість, кислота, гострота. Для Ніка Шарми смакоароматичний букет — складне явище. Це емоції, вигляд, звук, текстура, аромат і смак страв. Автор наводить більш ніж 100 рецептів із різних країн світу, які може приготувати кожен відповідно до власних вподобань. Книга має неперевершене візуальне оформлення: більш ніж 150 смачних фотографій (деякі з них автор зробив за допомогою мікроскопу) доповнені кольоровими ілюстраціями художника Матео Ріви.

Нік Шарма автор блогу A Brown Table, що був відзначений нагородами і дописує для сайту Serious Eats. Його освіта молекулярного біолога допомагає краще усвідомлювати, як люди сприймають страви. Відтак, книга «Формула смаку» ― це своєрідне поєднання науки і мистецтва. Як розповідає сам Нік Шарма: «Я досліджую різноманітні складові смаку: наші емоції, які вступають в гру, коли ми готуємо і їмо, як наш зір взаємодіє із кольорами і формами їжі, як звуки впливають на наше сприйняття страв, важливість текстур і ароматів». Він розуміє, що не кожна людина може одразу ж приготувати складну страву, тому детально описує кожен крок готування. Наприклад, індокитайські та ф’южн-творіння Ніка Шарми справді захоплюють: рецепти легко прописані і їм приємно слідувати. Креветки Гоа, оливкове і томатне пулао із розділу «Яскравість» змушують задуматися про баланс кислоти, солодкості та гостроти із перцем чилі у страві. Книга «Формула смаку» відправить вас у захопливу мандрівку світом кулінарії. Це допоможе вам почуватися впевненіше на кухні, тому що, врешті-решт, ви дізнаєтеся, як працює смакоароматичний букет, і матимете з цього користь.

Видання The New York Times назвало цю книгу однією з найкращих книг рецептів 2020-го року, отже уся інформація у ній актуальна та сучасна. Оглядач Food & Wine так відгукувався про рецепти із «Формули смаку»: «Усе, до чого торкається Нік Шарма раптово стає більш смачним. Я би сказав, що це магія. Проте ви і так знаєте, що це наука. І Нік Шарма достатньо щедрий, щоб поділитися своїми знаннями». Отже, завдяки книзі українською від видавництва ArtHuss читачі зможуть розширити свої смакові горизонти і окрім дерунів чи олів’є на святковому столі з’являться ще й нові екзотичні страви.

Книга «Формула смаку» надихне фірмовим стилем фотографій Ніка Шарми, поглибить знання про смаки і буде корисною як домашнім кухарам, так і досвідченим шефам. Видання вже доступне для попереднього замовлення зі знижкою на сайті видавництва.


  • Купуйте новинку за передзамовленням для перших щасливчиків
  • Отримайте гарантовану знижку 15% за промокодом cases
343
Пробний період
Отримайте 7 днів доступу до всіх курсів безкоштовно

Отримайте доступ до всіх онлайн-курсів від Креативної Практики про дизайн, розробку та креативне підприємництво.

Отримати безкоштовно