Книга, що ініціює особистісні зміни

Видавництво ArtHuss готує до друку книгу ”Дизайн-мисленнєве життя”. Це практичний посібник для кожного, хто прагне ініціювати зміни шляхом самовдосконалення, розвинути сміливість думати, діяти та активно використовувати свої можливості та ресурси.


Поняття дизайну зазвичай асоціюється із дизайном інтер’єрів, графічним, створенням концепцій одягу, меблів, посуду... Проте дизайн також стосується і мислення. Ця концепція була розроблена групою вчених із Стендфордського університету. Мета дизайн-мислення — зібрати воєдино якомога більше різних переживань і точок зору, які стосуються проблемної ситуації. Такий підхід сприяє революційним інноваціям та переосмисленням. Цей спосіб мислення змінює погляд на проблеми, його широко використовують у бізнесі, щоб структурувати процеси і покращити розробку рішень для клієнтів. Проте дизайн-мислення можна застосувати і в особистому житті та кар’єрі.

Книга “Дизай-мисленнєве життя” поділена на кілька розділів: від світоглядних змін до кар’єрного планування. Автори навчають усвідомленого ставлення до себе, спостережень та взаємодій з іншими людьми, формувати життєві плани та робочі успіхи. Тому що наше життя — це найскладніший і найбільш комплексний проєкт, над яким доводиться працювати. Тож варто знати прийоми і методи, які зроблять цю “роботу” легшою і успішнішою. Тому що ви можете почати зміни будь-якої миті, тому що самоефективність — важлива складова подальшого розвитку. І це не книга-мотиватор, це практичний посібник, що містить питання для перевірки, аналізу та втілення цих стратегій у житті. Щоб не гнатися за примарним успіхом, а слухати себе та йти у власному ритмі.

У передмові до книги Берні Рот, професор, співзасновник Інституту дизайну ім. Гасса Платтнера в Стенфорді, ділиться: «Методи, викладені в “Дизайн-мисленнєвому житті”, дають інструменти людям, які прагнуть зробити своє життя більш насиченим та цікавим і набратися сміливості чесно подивитися на свою поточну ситуацію. Прийоми та стратегії, з якими Майкл Льюрік, Жан-Поль Томмен і Ларрі Лайфер знайомлять своїх читачів у цій книзі, можуть допомогти змінити життя із погляду як діяльності, так і стосунків. А вправи мають стати цінним досвідом для всіх, хто хоче розпочати зміни та набратися сміливості думати, діяти та використовувати можливості життя».

Книга вже доступна для попереднього замовлення на сайті видавництва ArtHuss. 

·
584
Подкаст
Історії того, як представники нашої галузі протистоять російській агресії та підтримують Україну та один одного.
Слухайте, де вам зручніше:
Головна