Книга, що навчає розповідати вражаючі візуальні історії

Видавництво ArtHuss готує до друку книгу фотографа Фінна Білза. "Сторітеллінг у фотографії" – це воркшоп, що містить 5 кроків для того, аби створювати незабутні світлини.

Сторітеллінг – важлива навичка для кожного фотографа. Вона дозволяє поєднати героїв, локацію, предмети і одяг в єдину ідейну композицію, яка зачепить увагу глядача. Фінн Білз навчає аматорів та професіоналів створювати промовисті світлини. Книга "Сторітеллінг у фотографії" містить 5 блоків із практичними завданнями: переконуй, підготуйся, фотографуй, редагуй, презентуй. Вони доповнені прикладами із роботи самого Фінна Білза, він розповідає, як залежно від умов і завдань обирати кольори, композицію, виставляти світлову схему. Набір цих ефективних прийомів стане у пригоді не залежно від жанру, який ви обрали.

Фінн Білз – фотограф та режисер, роботи якого нагороджені на міжнародних конкурсах. Його спеціалізація – кінематографічні пейзажі та лайфстайл знімки. Він знає, як розвивати персональний бренд і більш ніж півмільйона людей слідкують за його творчістю в Інстаграмі. Лаконічні знімки із віддаленими від цивілізації локаціями приваблили і відомих клієнтів, таких як Apple, Cartier, Land Rover та Omega. І головна думка, яку прагне донести Фінн Білз у своїй книзі: "Не робіть просто знімок, робіть фото, яке зворушить людину".

Сучасний світ переповнений візуальними образами, у стрічки соцмереж завантажують мільйони нових фото щосекунди. Що змушує людей зупинитися і не пройти повз? Що чіпляє око глядача? Фінн Білз вважає, що це історії. Саме сторітеллінг і є справжнім інфлюенсером. 

Мета книги – допомогти створювати незабутні знімки. "Сторітеллінг у фотографії" зрозуміло структурована та містить безліч корисної інформації: яку камеру варто обрати, які основи сторітеллінгу діють у фотографії. І головне: що робити, аби кинути виклик своїй креативності та вдосконалити і закріпити навички.

670
Пробний період
Отримайте 7 днів доступу до всіх курсів безкоштовно

Отримайте доступ до всіх онлайн-курсів від Креативної Практики про дизайн, розробку та креативне підприємництво.

Отримати безкоштовно