Книжковий Арсенал не відбудеться у травні 2022

Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал» у травні 2022 не відбудеться. 

Сьогодні команда Мистецького арсеналу зосередила активність за трьома напрямками:

  • інформує світову книжкову спільноту про російсько-українську війну, розвиває коаліцію культурних інституцій щодо бойкоту російського культурного продукту й бізнесу, комунікує можливості допомоги постраждалим у війні, зокрема дітям-переселенцям, видавцям, перекладачам.
  • у співпраці з колегами з літературної лабораторії вже реалізували, переформатувавши відповідно до вимог часу, фінал проєкту «Україна—Шотландія: Літературний проєкт співпраці» подією Translation in Focus: Beyond Any Curtain; разом із відділом освітніх програм Мистецького Арсеналу запустили підлітковий проєкт «Антитвір – 2022», а також розробляє інші програмні ідеї;
  • проєкт «Література на експорт» трансформують відповідно до нових умов. Тепер він спрямований на поширення каталогів видавців з України за кордоном. Це допомагає налагоджувати й і поглиблювати співпрацю з іноземними партнерами та підтримувати українських видавництв.

Мета подальшої діяльності — працювати на збереження інституції та команди, а відтак на підтримку книги та її аудиторії, працювати на перемогу.

1000
Пробний період
Отримайте 7 днів доступу до всіх курсів безкоштовно

Отримайте доступ до всіх онлайн-курсів від Креативної Практики про дизайн, розробку та креативне підприємництво.

Отримати безкоштовно