«Код незламності: реальні історії сучасних героїв». FAVBET Foundation підтримує героїв, які почали життя заново завдяки спорту

📷 Фотовиставка Photo Kyiv цього року проходить під гаслом «Не|видиме життя». Програма розкриває актуальну соціальну тему створення безбар’єрного середовища. Тему, яка стосується кожного з нас.

FAVBET Foundation — молодий, але амбіційний благодійний фонд міжнародної компанії FAVBET, який захоплюється силою духу людей, які стикаються з проблемами бар'єрності у повсякденному житті, а особливо у спорті.

Саме тому, FAVBET виступає партнером виставки Photo Kyiv 2021 та представляє експозицію «Код незламності: реальні історії сучасних героїв». Це історії людей, які навчилися жити заново та відродилися у новій для себе стихії спорту. Вони пройшли війну на Сході ціною власного здоров'я. Але не здалися, не зламалися. Через біль, наполегливість та величезну роботу над собою колишні військові стали ще сильнішими.

Вони зросли до професійних спортсменів і представляють Україну на Іграх нескорених — міжнародних спортивних змаганнях у паралімпійському стилі для ветеранів. Вони стали героями двічі, пройшовши червону лінію власних можливостей і бажання рухатись вперед.

Відомий фотограф Роман Пашковський у своїх фото передав надзвичайну енергію, любов до спорту, цілеспрямованість, жагу до перемог та увесь вир людських надможливостей, що живуть у кожному нескореному.

Запрошуємо всіх відвідати Національний заповідник «Софія Київська» 12-25 серпня та долучитися до осмислення соціального і культурного питання інклюзивності та безбар’єрності сьогодення.

444
FAVBET
Ukraine
Пробний період
Отримайте 7 днів доступу до всіх курсів безкоштовно

Отримайте доступ до всіх онлайн-курсів від Креативної Практики про дизайн, розробку та креативне підприємництво.

Отримати безкоштовно