Комунікаційники з усього світу допомагатимуть Україні інформаційними кампаніями

Для підсилення інформаційного фронту України провідні міжнародні фахівці з PR і комунікацій запустили проєкт Ukraine Communications Support Network (UCSN).

Ініціаторами стали члени передових комунікаційних асоціацій: Public Relations and Communications Association (PRCA) та International Communications Consultancy Organisation (ICCO).

UCSN за допомогою понад 200 комунікаційників з різних країн, які вже долучилися до проєкту, будуть pro bono допомагати Україні та українським інституціям з комунікаційними кампаніями.

Спеціалісти будуть працювати у 12 напрямах, серед яких — взаємодія з МЗС України, просування незалежної журналістики в Україні, підтримка зовнішніх і внутрішніх вимушених переселенців, боротьба з дезінформацією, правова допомога.

Керівниками UCSN є засновниця української консалтингової групи One Philosophy і співзасновниця Українського кризового медіа-центру Наталія Попович та колишній президент ICCO і голова PRCA Девід Галлахер.

Цінно, що професіонали зі світовими іменами й високими моральним цінностями готові присвятити свій час і ресурси, щоб допомогти Україні перемогти. Ми не забудемо тих, хто був нашими друзями під час війни

Наталія Попович

Є велика потреба в продуманій, професійній і якісній комунікаційній підтримці у висвітленні війни.Те, як гуртується міжнародна PR-спільнота, надихає

Девід Галлахер

Долучитися до Ukraine Communications Support Network може будь-хто з будь-якої точки світу. Для цього потрібно подати заявку.

Про Public Relations and Communications Association (PRCA)

PRCA — найбільша у світі професійна PR-асоціація, що об’єднує 35 тисяч PR-спеціалістів у 82 країнах світу з офісами у Лондоні, Гонконзі, Дубаї, Сінгапурі та Буенос-Айресі. Спільнота працює над розвитком професійності й етичності PR-індустрії.

Про International Communications Consultancy Organisation (ICCO)

ICCO — організація, до якої входить 41 PR-асоціація та 3000 агентств у всьому світі. Нею керує PRCA.

·
983
·
super 2
Читачів
2
  • Andrii Iamshanov
  • Валерия Яковенко
Подкаст
Історії того, як представники нашої галузі протистоять російській агресії та підтримують Україну та один одного.
Слухайте, де вам зручніше:
Головна