Конференція "Україна — нація у війні"

22 листопада на конференції, підготовленій у партнерстві з університетом політології Sciences Po "Україна — нація у війні: 9 місяців після початку російського вторгнення", Тетяна Огаркова (викладачка НаУКМА, журналістка, керівниця міжнародного відділу Українського кризового медіа-центру (УКМЦ) розповість про суспільні настрої та бачення майбутнього української нації) та Володимир Єрмоленко (викладач НаУКМА, філософ та есеїст, говоритиме на теми управління, комунікації та еволюції українського політичного режиму) виступили з вражаючою доповіддю.

За словами Анн де Тінгі, яка модерувала захід, у залі зібралися найкращі фахівці Парижа в питаннях росії та України: політики, дипломати, журналісти, дослідники та багато інших.

Питання, які ставила аудиторія, стосувалися різних аспектів політичного життя, релігії та громадськості в Україні, а також гострого питання Криму, територіальної цілісності України та питання альтернативи політичного режиму для рф.


У питанні розвитку суспільства в Україні після війни можливі різні варіанти. В моєму ідеальному баченні, суспільство має передбачати, говорячи грецькою філософською мовою, агон і агора, тобто бути готовим до боротьби, але водночас здатним до дискусії.

Володимир Єрмоленко


Конференцію реалізовано проєктом Українська Весна, що є ініціативою Українського інституту в партнерстві з посольством України у Франції, здійснюється за підтримки Благодійного фонду Dofa Fund та Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Мета Української весни — забезпечити якісний український контент у французькому експертному культурному полі, розширюючи фахові дискусії щодо історії та культури України, спростовуючи пануючі хибні уявлення французів про Україну різними засобами культури і мистецтва.

Більше інформації про ініціативу за посиланнями на Instagram, Facebook та Linktree.

89
Пробний період
Отримайте 7 днів доступу до всіх курсів безкоштовно

Отримайте доступ до всіх онлайн-курсів від Креативної Практики про дизайн, розробку та креативне підприємництво.

Отримати безкоштовно