✨ КОНФІСКАТ: фестиваль контркультурної музики від kontrabass promo

У серпні 2021 року культурній агенції kontrabass promo виповнюється 3 роки. За цей час командою самостійно або у колаборації з іншими організаціями було втілено більше сотні проектів: від маленьких сольних концертів до міжнародних фестивалів. Чотири онлайн-фестивалі Intercity Live, відеопроект ZMOVA, Vertuha Arts Festival, Музично-театральне дійство «Катарсис», серія концертів KONTRABANDS, участь у фестивалях Dnipro Гогольфест та Космос Табір і багато іншого.

З нагоди третьої річниці команда kontrabass promo робить великий фестиваль “КОНФІСКАТ”. Дві сцени працюватимуть послідовно та без зупинок. На кожній з них гратимуть найкращі представники нової української музики. Частина артистів вже давно працює з агенцією та створили чимало спільних проектів, частина зовсім нові та заявили про себе лише останнього року. Спільною рисою всіх учасників є потужний музичний реліз останнього року.

Альбоми, що вийшли у цих артистів за період карантину є безумовно знаковими для української незалежної музики. Саме їхніми треками у плейлистах ми запам’ятаємо цей складний для культурної індустрії рік, про них ще довго будуть говорити та на них рівнятись.

Всього у лайнапі десять гуртів, з яких організатори відкрили наразі вже 5: Стас Корольов, Ragapop, Паліндром, Джозерс, Shadazz. Наступні п’ять артистів будуть оголошені згодом. Один слот у фестивалі відкритий. Подати заявку на участь у фестивалі “КОНФІСКАТ” може будь-який гурт, для цього потрібно надіслати свою музику у телеграм-чат: https://t.me/joinchat/Gfc0gcRyLaRhM2My

«КОНФІСКАТ» — некомерційний фестиваль та організовується без фінансової підтримки брендів та інших спонсорів. Передбачено три види квитків:

БАЗОВИЙ або «Прийду на фест із задоволенням». Передбачає лише вхід на фестиваль.

  • 700 грн – до 28.07.

  • 800 грн – до 6.08.

ГОНОРОВИЙ або «Можу собі дозволити віпку». Передбачає доступ до vip зони головної сцени + стікер пак фестивалю.

  • 1000 грн – до 28.07.

  • 1100 грн – до 6.08.

ОСОБЛИВИЙ або «Котолюдина та інвестую в сучукрмуз». Передбачає доступ до vip зони головної сцени + стікер пак + спеціальні контрабандні бокси з ніштячками від організаторів та артистів.

  • 1500 грн всю дорогу

Квитки: https://concert.ua/uk/event/konfiskat
Подія на facebook: https://www.facebook.com/events/2981250092144196
Сайт kontrabass promo: https://kontrabass.promo/ 

518
Пробний період
Отримайте 7 днів доступу до всіх курсів безкоштовно

Отримайте доступ до всіх онлайн-курсів від Креативної Практики про дизайн, розробку та креативне підприємництво.

Отримати безкоштовно