Конкурс PITCH UA 4 дає шанс отримати грант на розробку та реалізацію соціально вагомого контенту для ТБ, кінотеатрів та онлайн-платформ!

До 24 січня триває прийом заявок на конкурс PITCH UA 4. Українські виробники контенту мають можливість отримати фінансову та експертну підтримку на створення аудіовізуальних проєктів, які транслюють конструктивні наративи про Україну і впливають на формування позитивної громадської думки в межах двох конкурсних тем: "Медіа мають значення" та "Видимі трансформації".

Тож, якщо у вас є ідеї соціально вагомого контенту та потужності для подальшого його втілення (досвід створення та дистрибуції АВ контенту / виробнича команда / стратегія дистрибуції) – саме час подати їх на розгляд експертного журі PITCH UA. Конкурсна процедура передбачає подальшу роботу аплікантів, що пройшли перший відбір, над удосконаленням їхніх концепцій під менторством досвідчених міжнародних експертів, які працюватимуть з проєктами-переможцями і на етапі девелопменту.

Про перебіг четвертого сезону конкурсу, а також про те, як цікаво говорити про складні теми в будь-яких форматах, організатори розповіли під час онлайн-відкриття PITCH UA 4. 

Переходьте на сайт конкурсу та дізнавайтесь про умови участі та корисну інформацію для успішної подачі заявки https://pitchua.com/

Уже четвертий рік поспіль PITCH UA підтримує створення аудіовізуальних проєктів, спрямованих на зміцнення багатокультурного та багатонаціонального громадянського суспільства в Україні, посилення позитивного ставлення та визнання громадськістю різноманіття та єдності в Україні, а також підвищення рівня обізнаності аудиторії про позитивні зміни в країні в результаті демократичних перетворень.

Підписуйтесь на новини проєкту, аби не проґавити важливі дедлайни.

Конкурс реалізовує компанія Media Resources Management (MRM) за підтримки Проєкту Transformation Communications Activity (TCA), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID), та за сприяння Міністерства культури та інформаційної політики України

·
754
·
super 1
Подкаст
Історії того, як представники нашої галузі протистоять російській агресії та підтримують Україну та один одного.
Слухайте, де вам зручніше:
Головна