Креативна агенція Bickerstaff.734 за проєкт для Хортиці отримала бронзу на Каннських левах

Київська креативна агенція Bickerstaff.734 отримала бронзу у категорії Design/Creation of a New Brand Identity за брендинг острову Хортиця. Проєкт був створений у 2020 році, як справжній виклик — зробити туристичний бренд для історичного місця в Україні, острова Хортиці в Запоріжжі. 


Колиска українською національності

Острів існує близько 3 мільярдів років, це місце народження справжніх козаків і десятків легенд та міфів. Тому креативники обрали нестандартний спосіб показати туристичний бренд — вони додали ще більше містичності та загадковості місцю. Це оцінили журі Cannes Lions — Хортиця отримала свого бронзового лева.

Це для нас велика честь знайомити світ з непереможною та неймовірною Україною за допомогою нашого дизайну. І ми пишаємось тим, що тепер колискова української нації – острів Хортиця, окрім своєї неймовірної історії ще й відомий тим що має бронзового лева.

Ілля Ануфрієнко, креативний директор Bickerstaff.734

Команда агенції створила нову сучасну айдентику острова Хортиця, яка є графічною подорожжю. На її створення пішло півроку. Головною ідеєю нового брендингу стало бажання розказати про острів Хортиця з нового боку, створити відчуття занурення у глибину острова та його української містичної історії, пройти шлях знайомства з історією колискової української нації.


У новому бренді ми показали українську Хортицю, містичність острова, бо це і є його суперсила. Ми підкреслили таємничість, щоб запросити людей за допомогою графічних прийомів познайомитися з місцем української сили та зрозуміти самостійно, яка Хортиця і Україна для них.

Це вже не перші шортлісти та нагороди агенції. Тільки за останні 4 місяці агенція Bickerstaff.734 встигла потрапити у шортлісти D&AD, The Drum Design Awards, Communication Arts, Design Week Awards та PHNX Awards. 

900
Пробний період
Отримайте 7 днів доступу до всіх курсів безкоштовно

Отримайте доступ до всіх онлайн-курсів від Креативної Практики про дизайн, розробку та креативне підприємництво.

Отримати безкоштовно