«Креативна практика» виклала у вільний доступ 5 лекцій про дизайн в якості новорічного подарунку

Напередодні новорічних свят команда проєкту «Креативна практика» вирішила зробити всім, хто цікавиться дизайном та вивчають його, невеличкий новорічний подарунок — добірку лекцій про композицію.

Відсьогодні вони є доступними на каналі креативної платформи CASES на YouTube.

Ці лекції є частиною пілотного освітнього курсу проєкту «Основи дизайну» та відносяться до першого його модулю — «Основи композиції». Попри те, що цей курс є безкоштовним, доступ до цих лекцій зазвичай мають лише його студенти. Але тепер лекції про основи композиції, типи композиції, засоби гармонізації та принципи гештальту доступні для перегляду кожному бажаючому.

Наша команда дуже вірить і в потенціал українських креативних індустрій, і в те, що в нас багато талановитої молоді. Але на мою думку, україномовного освітнього контенту з дизайну не достає. Тож разом з командою проєкту та партнерами ми багато працювали над тим, щоб зробити навчальні лекції якісними, змістовними, цікавими та системними. А тепер ми щасливі зробити так, щоб доступ до них міг мати кожен. Качайте, поширюйте на здоров’я та робіть український дизайн найкрутішим в світі.

зазначає автор проєкту Анатолій Попель

Для проєкту було створено унікальні лекції в форматі стислих та інформативних анімованих роликів.

Озвучив лекції «Креативної практики» Кирило Нікітенко, актор театру «Чорний квадрат» та актор дублювання, чиїм голосом говорять Сільвестр Сталоне, персонаж Колосу з «Дедпулу» та Дарт Вейдер з оригінальної трилогії «Зоряних війн».

Нагадаємо, що проєкт «Креативна практика» є освітньою платформою, що поєднує в собі створення контенту, онлайн-платформу та систему працевлаштування. Проєкт створено за сприяння багатьох представників креативного середовища України: Aimbulance, GRAPE Ukraine, POPEL Agency, POSTMEN, Galagan, VINTAGE, UAMASTER, Gagarin Studio, TS/D Agency, New Strategies Group, Sasquatch Digital Agency, MadCats, Havas Creative Group Ukraine, League Design Agency, Michurin, Wideworks, HX6N, Element Agency, DL Agency, ENJOY Branding Agency, Skykilles.

Команда, що безпосередньо створювала ролики:

  • Виробництво — CASES Production
  • Голос «Креативної практики» — Кирило Нікітенко
  • Ілюстрації та дизайн — Артем Морозов
  • Моушн-дизайн — Анастасія Дев'ятова
  • Автор тексту та режисер монтажу — Анатолій Попель
  • Редактори проєкту — Анатолій Попель та Артем Морозов
·
1920
·
super 6
Подкаст
Історії того, як представники нашої галузі протистоять російській агресії та підтримують Україну та один одного.
Слухайте, де вам зручніше:
Головна